array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "612"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(3)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Кожному знайоме бажання максимально заощадити при будь-якій покупці. Таке ж бажання виникає і при потребі купувати оправу для окулярів. В наш час оправу можна придбати ледь не на кожному кроці : на ринку, вокзалі і навіть в підземному переході великий вибір уже готових окулярів. Так навіщо заморочуватися і платити більше?

  У такі моменти ми забуваємо, що дешево – не завжди якісно.

  У чому ж основні недоліки дешевої оправи:

  1. Матеріали для виготовлення є неякісними, тому такі окуляри служитимуть не довго.
  2. Така оправа продається уже з лінзами, які не можна замінити.
  3. Оправа зазвичай стандартного розміру, тому створює тиск на перенісся.
  4. Матеріали оправи не гнучкі, що є причиною частих пошкоджень.
  5. Більшість оправ не мають можливості ремонту.

  Отже купуючи дешеву оправу, не слід сподіватися на якість та надійність. Окуляри – це аксесуар, який ви будете носити довгий термін, тому економити тут не варто. Якість – це в першу чергу ваше здоров’я.

  ...

  Практично усі ми щодня проводимо час перед екраном комп’ютера чи ноутбука. Через це очі часто перевтомлюються і як наслідок знижується працездатність.

  Щоб запобігти перевтомі очей слід пам’ятати про такі правила:

  • Після кожних двох годин роботи з комп’ютером варто робити перерву 10-15 хвилин, під час якої очі потрібно розслабити та порухатися;
  • Використовувати зволожуючі краплі для очей, щоб уникати пересихання;
  • Відстань від екрана до очей повинна бути 50-60 сантиметрів
  • Для більшого комфорту слід одягати спеціальні окуляри для роботи з монітором.

  Окуляри для роботи з комп’ютером нейтралізують електромагнітне випромінювання від моніторів і захищають очі від мерехтіння екрану. Спеціальні лінзи забезпечують рівномірний розподіл потрапляння світла на сітківку ока та є захистом для зору.

  ...

  Ray-Ban

  Протягом 80 років бренд Ray-Ban підтримує репутацію чудового стилю, якості і безпомилковості!

  Важко повірити, але стрімкого процвітання американської авіації сприяло саме появи окулярів Ray-Ban Aviator. Справа в тому, що на початку минулого століття льотчики потребували надійного захисту очей під час польотів на великій висоті. А ті прототипи захисних масок зі шкіри та пластику, якими вони користувалися, не давали потрібного ефекту.

  На окрему увагу заслуговують ексклюзивні технології виготовлення лінз. Ці вироби легкі, міцні, безпечні в експлуатації, мають властивість пристосовуватися до будь-яких погодних умов, захищаючи очі від яскравого світла і ультрафіолетового випромінювання. Надзвичайно популярні дзеркальні фотохромні лінзи, розроблені за унікальною технологією.

  Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати в результаті якісні, функціональні, зручні і стильні окуляри. Історичною моделлю Ray-Ban можна назвати розроблені першими окуляри Aviator. Вони стали гідною відповіддю на прохання командування BBC Америки створити такі окуляри, які змогли б забезпечити захист очей військовослужбовців від яскравого сонця і одночасно гарантувати чітке зображення. В 1937 році під брендом  вийшли в світ культові Aвіатори, призначені для пілотів.

  ...
  Оправи MARIO ROSSI представляють собою оптимальне поєднання справжньої італійської якості та розумної ціни. Велика розмаїтість модельного ряду дозволяє підібрати окуляри з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і смакових пристрастей кожного клієнтаПродуманість деталей і використання високотехнологічних матеріалів гарантують комфорт і надійність оправ цієї марки.
  Багата кольорова палітраелегантність і практичність моделей нової колекції сонцезахисних окулярів MARIO ROSSIщо позиціонується в середньоціновому сегментінеодмінно приверне інтерес до неї шанувальників «повсякденному класики». Підвищена увага в новому сезоні забезпечено очками з комфортною полуободковой металевою оправоювиконаної у вигляді маски.
  Якщо ви хочете створити собі неповторний образненав'язливо показати свій статус і висловити прекрасний смаккращого помічниканіж сонцезахисні окуляри і оправи відомого бренду Mario Rossiвам не знайти....
  ІNVU - зареєстрована торгова марка компанії Swiss Eyewear Group, заснованої в 2013 році експертами з багаторічним стажем роботи в оптичній галузі. Широку популярність швейцарська компанія, чия продукція сьогодні з успіхом продається більш ніж в 70 країнах світу, придбала завдяки сонцезахисним окулярам з фірмовими ультраполярізаціоннимі лінзами, які не тільки відповідають всім міжнародним стандартам якості сонцезахисних лінз, а навіть перевершують їх. Поляризаційні лінзи є головним, але не єдиним достоїнством сонцезахисних окулярів INVU. До іншим їх переваг слід віднести оригінальний дизайн, чудові експлуатаційні характеристики, а також привабливу ціну.Крім сонцезахисних окулярів колекція INVU включає в себе широкий асортимент жіночих, чоловічих і дитячих оправ.
  Колекція INVU - нове покоління сонцезахисних окулярів з поляризаційними лінзами. Для їх виробництва використовуються новітні технологічні розробки, які дозволяють виготовляти лінзи з поліпшеними показниками, завдяки чому користувач очок відмінно бачить, а його очі надійно захищені від сонця.
  ...

  Його історія веде відлік з 1996 року, коли в продажу з'явилися перші колекції TEMPO і ST. LOUISE, а через рік була випущена і сонцезахисна серія. У 2000 році компанія виходить на ринок нашої країни і починає продавати коригуючі лінзи. Через 6 років в Москві відкрилася оптична майстерня з виробництва окулярів, а ще через 2 роки така ж майстерня почала роботу і в Санкт-Петербурзі.
  У 2009 році компанія заснувала лабораторію з виробництва індивідуальних лінз, а в 2015 році в Петербурзі відкривається лабораторія по нанесенню на них покриття HARD MULTI COATED.

  Виробничі процеси ST. LOUISE припускають багаторазовий контроль якості основних характеристик продукту. Оправи для окулярів завжди виходять міцними, розрахованими на тривалий період експлуатації. Для їх виробництва використовуються надійні сучасні матеріали: легкий ацетат целюлози, одержуваний з бавовни або деревної маси, і метал, в тому числі титан. Металеві елементи обов'язково мають антикорозійне покриття.

  Дизайнери бренду вдало комбінують різні кольори і матеріали, створюючи окуляри всіх можливих форм: авіатори, кішки, метелики, квадратні, круглі, прямокутні, овальні, clubmaster, wayfarer.

  ...
  Baldinini італійський бренд взуття та аксесуарівякий отримав всесвітню популярність в 1970-і роки, після того як біля керма сімейного бізнесу встав онук його засновника і нинішній президент компанії Baldinini Джиммі Балдинини (Gimmi Baldinini). З його приходом компаніяяка до цього робила взуття з розряду завжди актуальною класикивзяла курс на створення взуттябагатою дизайнерськими вишукуваннямиекспресивноїале при цьому відповідає кращим уявленням про чудовому італійському якостіСьогодні крім взуттєвих колекцій під маркою Baldinini випускаються фірмові ароматисумкивалізиювелірні прикраси, а також оправи та сонцезахисні окуляри, що позиціонуються у високому ціновому сегменті. Цільовою аудиторією бренду є чоловіки і жінки у віці від 25 до 45 років зі стабільним фінансовим становищем, активною життєвою позицією і яскраво вираженим почуттям стилю. Вони цікавляться модою, йдуть в ногу з часом, небайдужі до ексклюзивних речей, але при цьому цінують комфорт, зручність і практичність....
  Polaroid - один з найпопулярніших оптичних брендів в світі. Фактом свого народження і подальшого процвітання марка зобов'язана видатному фізику і промисловцеві з американського штату Коннектикут Едвін Герберт Ленд (Edwin Herbert Land), на рахунку якого 535 патентів на різні винаходи. Одне з найважливіших винаходів, що забезпечили йому нетлінну славу, відноситься до 1929 року: мова йде про синтетичному поляризаторі світла, який до цього дня є основою всіх поляризаційних лінз, що застосовуються в захисних окулярах і фотоапаратах, а також попередником поляризаційних лінз нового покоління UltraSight, використовуваних сьогодні у всіх сонцезахисних окулярах марки Polaroid.

  Сьогодні поряд з поляризаційними лінзами і сонцезахисними окулярами під брендом Polaroid виробляються також оправи для коригуючих окулярів і 3D-окуляри. З 2012 року компанія Polaroid Eyewear входить до складу Safilo Group.


  ...