array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "612"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(2)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Людське око розрізняє безліч кольорів, близько семи мільйонів. Проте є люди які бачать світ у чорних та білих тонах. У таких людей порушена здатність правильно сприймати кольори, таке порушення називають дальтонізмом.

  Дальтонізм – це порушення зору, яке, у більшості випадків, є спадковим і проявляється зниженням або повною відсутністю здатності розрізняти кольори. Це порушення суттєво ускладнює людям життя, наприклад, людина може переходити дорогу на червоне світло світлофора. Як і будь-яке порушення, дальтонізм має причини свого прояву.

  ...

  Величезний обсяг інформації, яку ми отримуємо кожного дня, вимагає від наших очей постійної напруги. Тому не дивно, що очі часто втомлюються. Варто пам’ятати, що багато проблем із зором виникають саме через постійне перенапруження. Людям, які мають ідеальний зір, теж потрібно давати своїм очам відпочити. У протилежному випадку, може з’явитися сухість очей, почервоніння та печіння, а також погіршення якості зору.

  Щоб усунути втому очей та запобігти появі проблем із зором слід виконувати вправи. Вправи для очей не заберуть багато вашого часу, для їх виконання потрібно всього лиш 5-10 хвилин. Якщо виділяти кожного дня кілька хвилин на виконання вправ, то ваші очі будуть менше втомлюватися, а ваш зір не буде погіршуватися.

  ...

  У світі дуже багато людей, які мають проблеми із зором. Деякі з цих людей відмовляються носити окуляри, аргументуючи це тим, що окуляри псують їхній зір ще більше і це уже неможливо виправити. Люди помічають, що після певного періоду носіння окулярів, їхній зір погіршився. Також є думка про те, що окуляри провокують розслаблення м’язів очей і це теж призводить до погіршення зору.

  Люди носять окуляри, щоб скоригувати далекозорість чи короткозорість, косоокість чи будь-які інші порушення зору, захистити очі від шкідливого випромінювання. Тому не дивно, що ті хто змушені купувати окуляри, замислюються над тим чи не принесуть вони шкоди для очей.

  ...

  Зір людини – це одна із найважливіших функцій організму людини. З його допомогою людина отримує близько 80% інформації про все, що відбувається навколо неї. Тому хороший зір потрібен усім, без винятку.

  Дуже часто в людей виникають порушення гостроти зору. Причин, які спричиняють порушення зору, дуже багато і всі вони мають різне походження.

  Які ж основні причини порушення зору.

  Причини, що викликають порушення зору, можуть бути вродженими та набутими.

  Вроджені причини поганого зору пов’язані із неправильним розвитком плоду, ускладненнях при вагітності та пологах. До таких причин належить:

  1. 1. Генетичні мутації у плоду.
  2. 2. Вживання алкогольних напоїв та інших шкідливих речовин при виношуванні дитини.
  ...

  Зіткнувшись із необхідністю купувати окуляри для корекції зору, у багатьох виникає питання, які ж окуляри обрати та куди звертатися. Якщо ви хочете носити якісні окуляри, які зможуть скоригувати нестачу гостроти вашого зору, а не будуть погіршувати проблему, то вам необхідно звернутися зо допомогою до професіонала. Якість зору слід перевіряти в хорошому офтальмологічному кабінеті, який оснащений всіма необхідними сучасними приладами. Офтальмолог із досвідом та професійними навичками, після обстеження вашого зору, зможе виписати правильний рецепт для покупки окулярів.

  Що слід враховувати при підборі окулярів.

  ...

  Цукровий діабет – це найпоширеніше неінфекційне захворювання у світі. Основна причина цього захворювання – недостатнє вироблення в організмі інсуліну – гормону, який підтримує концентрацію глюкози та регулює вуглеводний обмін. Практично у всіх випадках, за відсутності належного лікування, діабет призводить до розвитку тяжких ускладнень зору.

  Основні причини зниження зору при цукровому діабеті:

  1. 1. Ураження кришталика ока – при цукровому діабеті дуже часто розвивається помутніння кришталика, тобто катаракта, що блокує світло.
  2. 2. Ураження сітківки ока – діабетична ретинопатія. Дуже часто лікування не може повернути зір, тобто лише зберігає клітини, які ще не відмерли.
  ...

  Кожна людина хоча б один раз в житті відчувала неприємне печіння очей. Можливо, в очі просто попав дим або сильний вітер викликав таке печіння. Багато причин подібного дискомфорту мають тимчасовий характер і після промивання очей все проходить. Проте, не завжди після промивання очей печіння зникає, тоді слід шукати причини значно глибше щоб уникнути серйозних наслідків.

  Які ж причини впливають на виникнення печіння очей.

  Причин є безліч і усі вони різного характеру. Однією з таких причин є вплив екологічних чинників, а саме:

  1. 1. Сильний та холодний вітер.
  2. 2. Пил або дим.
  3. 3. Інтенсивне світло сонячних променів.
  ...

  У світі тисячі, а то і мільйони людей з проблемами зору. Дізнавшись про свої проблеми, виникає питання, що ж обрати: окуляри чи все ж контактні лінзи. Думки людей розходяться: хтось обирає окуляри, аргументуючи це тим, що з ними менше замороки, тому так зручніше; хтось обирає лінзи, тому що вони не помітні для інших людей і це виглядає привабливо. Так, що ж обрати: Окуляри чи лінзи?

  Переваги та недоліки окулярів, який вибір буде найкращим.

  Окуляри – це найпопулярніший спосіб корекції зору. Цей спосіб використовують уже десятки років, адже виник він ще у далекому Середньовіччі. В наш час, окуляри не лише коригують зір, а й стали частиною іміджу.

  ...