array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "190"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(2)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  и придбали нові окуляри та відчуваєте себе в них некомфортно? Проходили уже два тижні, а жодних позитивних змін? Ну що ж, тоді є ймовірність, що у Вас неправильно підібрані окуляри.

  Нумо з'ясуймо для початку симптоми, що у Вас невірно підібрані окуляри.

  1) Нечіткий та розмитий зір. Ви фокусуєтеся на дальніх об'єктах, та вони пливуть, є нечіткими. Те саме стосується й окулярів, для читання. Тримаючи книгу в руках, літери двояться або візуально здаються розмитими.

  ...

  Відчуваєте сухість очей? Або у вас підвищена світлочутливість, наявне почервоніння? І замість того, щоб піти на обстеження до лікаря, Ви й далі продовжуєте працювати за комп'ютером? Тоді можна з великою ймовірністю стверджувати, що у вас наявний синдром сухого ока.

  ...

  Всі ми хочемо мати 100% зір. Та одних природа наділила від народження володінням ідеального зору, а когось цим обділила. Наскільки генетика може вплинути на зір?

  Дослідники стверджують, що до 40% пацієнтів з певними типами косоокості (зміщення очей) мають сімейну історію хвороби.

  Так, в дорослих такі захворювання як глаукома чи вікова дегенерація жовтої плями є основними причинами сліпоти, і обидві, частіше успадковуються.

  ...
  Любите проводити час за книгами? Та досить часто чули застереження відблизьких та друзів, що надмірне читання — шкідливе. Та чи правда це?Насправді, погіршується зір не через кількість прочитаних книг, а від умов, вяких Ви читаєте. Ось, наприклад, якщо Ви регулярно полюбляєте лежачи таще й в темноті почитати всілякі новини, погортати блог, при цьомузабуваючи навіть моргати, то з часом, Ви дійсно помітите, що із зором невсе гаразд....
  Довгий час носите одні й ті ж окуляри? Спочатку було ніби все гаразд, та згодом відчуваєте дискомфорт? Ну що ж, окуляри — річ не вічна, тому потребують заміни. Отож, коли саме варто негайно замінити окуляри?
  ...

  Завдяки здатності бачити, людина пізнає з навколишнього світу 90% інформації. Та на зір впливає багато чинників, зокрема рівень цукру в крові.

  В людей, в яких наявне порушення обміну речовин, та засвоєння цукру на клітинному рівні виникає таке захворювання як діабет.
  Так як, основним джерелом енергії організму людини є глюкоза, то для того, щоб вона потрапляла в клітини, необхідний гормон інсулін, який виробляється підшлунковою залозою. Якщо ж існує брак цього гормону, то виникає цукровий діабет. Коли ж у пацієнта підшлункова залоза зовсім не виробляє інсулін — це перший тип діабету, такі люди є інсулінозалежні та потребують щоденної ін'єкції цього гормону. Другий тип діабету — це, коли організм людини виробляє інсулін, та він ним не сприймається.
  Яким чином діабет впливає на зір?

  ...
  Ну ось хто не любить поласувати шматочком торта або з'їсти смачну цукерку на десерт? Та ось не завжди такі солодощі можуть принести користь, особливо, коли ними зловживати.
  З'ясовано, що катаракта може утворитися у зв'язку з надмірною кількістю спожитих цукрів.  У свою чергу це призводить до того, що білки руйнуються в кришталику ока, відбувається помутніння і втрата зору....
  Як важливо просто висипатися! Адже сон збагачує нас енергією, відновлює сили, є чудовим відпочинком для очей! Та, щоб отримати максимально позитивний результат від сну, потрібно знати важливі правила.

  Отож, яких правил дотримуватися, щоб очі відпочивали під час сну?
  ...