array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "158"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(2)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Ну от хто не хоче, щоб зір був ідеальний? Без жодної корекції зору насолоджуватися яскравістю та чіткістю кольорів, за бажанням носити окуляри тільки для іміджу, дивитися не мружачись вдалину. Та кожен день нас оточує справжня армія ґаджетів: смартфони, ноутбуки, телевізори. І ми просто не в змозі відмовитися від спокуси лишній раз заглянути в телефон. «Я дуже зайнята людина, я повинна бути в курсі всіх новин, це пов’язано з моєю роботою», - і ще десятки, а то й сотні нібито обґрунтованих виправдань.

  А тоді раптом помічаємо погіршення зору? І звісно, виникає природнє бажання: знову все бачити як і раніше. То чи можна повернути самостійно зір?

  ...

  В період новорічних свят ми часто даємо собі волю їсти різні смаколики, навіть не задумуючись, а як це вплине на здоров’я, зокрема на зір?

  Тому ми для Вас підготували статтю, де ви дізнаєтеся, які продукти корисні для зору і що треба їсти, щоб свята минули весело та смачно!

  ...

  Читання - це невід'ємний процес нашого життя, так ми дізнаємося більше корисної інформації, розвиваємось інтелектуально та просто цікаво проводимо час. Та що ж робити, коли гострота зору погіршилася, і текст перед очима пливе?

  ...

  Корекція зору за допомогою контактних лінз стала дуже популярною, адже це завжди комфортно та естетично. І багато хто надає перевагу саме мультифокальним лінзам, які дозволяють добре бачити як вдалину, так і поблизу. Їх спеціально розробили для корекції пресбіопії - вікової далекозорості. Такі лінзи вирізняються своїм асферичним дизайном, наявністю декількох оптичних зон, прекрасними показниками вмісту вологи та комфортним носінням.

  Мультифокальні лінзи – це ідеальний варіант для того, щоб одній оптичній одиниці виправляти зорові дефекти для далекозорості і короткозорості.

  ...

  Під час вагітності органи жінки піддаються певним змінам, не виключенням є і очі. Тож які зміни відбуваються із зором? Дізнайтеся в цій статті.

  Насамперед, на зір впливають гормональні зміни.  Посилене вироблення гормонів естрогену і прогестерону впливає на стан білкової оболонки ока, що може привести до незначного погіршення зорових функцій. Однак, цей процес лікарі вважають цілком природним. Як правило, після пологів і закінчення періоду грудного вигодовування гострота зору повертається.

  ...

  Це природно, коли з віком в організмі людини проходить ряд змін, в тому числі падає гострота зору. Звісно, це явище неприємне, його відчуваєш повсякчас, та безперечно, хочеться усунути дискомфорт і знову бачити на всі 100. Як це можливо?

  Часто для боротьби з ослабленим зором використовуються окуляри з однофокальними лінзами, які мають лише одну зону оптичної дії. Проте вони не коригують зір на віддаленій відстані і приходиться носити по декілька пар окулярів, змінювати їх в залежності від обстановки. А це й незручно, втрачається зайвий час та й набридає.

  ...

  Лінзи дають можливість по-новому бачити. Завдяки такій корекції зору людина сприймає світ яскравіше та чіткіше. Та які ж лінзи найкращі та найкомфортніші?

  ...

  Чому наш зір падає? Здається на перший погляд, безневинні навантаження на очі, а скільки виникає проблем! От наші предки мали чудовий зір вдалину, від цього залежав результат полювання. Та з часом людина почала фокусуватися більше на близьких предметах, а сучасні школярі та студенти взагалі просиджують багато часу за моніторами ґаджетів.

  ...