array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(48) "http://astravisus.rv.ua/articles/useful-articles"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "154"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(1)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Чомусь багато людей вважає, що сонцезахисні окуляри – це виключно атрибут сонячного та спекотного літа. Проте, в зимовий період носити сонцезахисні окуляри теж актуально. Особливо, коли погода ще й сонячна та ясна. Адже взимку сонце стоїть низько над горизонтом і його промені ковзають по поверхні землі, відбиваючись від снігу та льоду.

  ...

  Люди, які носять окуляри знають, як неприємно, коли лінзи забруднюються або запотівають. Та це відбувається в тому випадку, якщо окулярна лінза неякісна і в ній відсутнє гідрофобне покриття.

  Для початку давайте з’ясуємо, що потрібно розуміти під гідрофобним покриттям.

  ...

  Зараз роботою за ком’ютером нікого не здивуєш, всі працюють з планшетами, смартфонами, моніторами ПК. Та згодом після тривалої роботи Ви помічаєте, що чіткість зображень втрачається і зір стає гіршим.

  Чому так відбувається?

  ...

  Зараз люди звертають особливу увагу не лише на якість товару, а на його естетичність, оригінальний дизайн і, звісно, багатофункціональність. І саме такими є фотохромні лінзи з дзеркальним покриттям. Такі лінзи забезпечують захист очей від шкідливого ультрафіолету і водночас є модною сучасною тенденцією.

  ...

  Чому одні люди бачать дуже добре, а інші мають певні проблеми з зором? Від чого залежить, що людина сприймає світ розмито та нечітко?

  І на жаль, згідно статистики, зараз кожний другий мешканець планети має певні проблеми з зором. І зазвичай, переважають такі порушення зору як короткозорість (коли людина погано бачить в далину), далекозорість (зблизька предмети людина бачить нечітко) та астигматизм (зображення нечітке та здається витягнутим на будь-якій відстані).

  ...

  В період новорічних свят ми часто даємо собі волю їсти різні смаколики, навіть не задумуючись, а як це вплине на здоров’я, зокрема на зір?

  Тому ми для Вас підготували статтю, де ви дізнаєтеся, які продукти корисні для зору і що треба їсти, щоб свята минули весело та смачно!

  ...

  Ну от хто не хоче, щоб зір був ідеальний? Без жодної корекції зору насолоджуватися яскравістю та чіткістю кольорів, за бажанням носити окуляри тільки для іміджу, дивитися не мружачись вдалину. Та кожен день нас оточує справжня армія ґаджетів: смартфони, ноутбуки, телевізори. І ми просто не в змозі відмовитися від спокуси лишній раз заглянути в телефон. «Я дуже зайнята людина, я повинна бути в курсі всіх новин, це пов’язано з моєю роботою», - і ще десятки, а то й сотні нібито обґрунтованих виправдань.

  А тоді раптом помічаємо погіршення зору? І звісно, виникає природнє бажання: знову все бачити як і раніше. То чи можна повернути самостійно зір?

  ...

  Неприємне відчуття сухості очей, напевне, знайоме багатьом людям. Які ж причини такого симптому?

  Офтальмологи стверджують, що сухість очей виникає через прояв запальних процесів або через дисфункцію мейбомієвих залоз. Проте існує ще цілий ряд факторів, які призводять до сухості очей.

  ...