array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(48) "http://astravisus.rv.ua/articles/useful-articles"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "186"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(1)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Недарма ж кажуть, що очі — як дзеркало душі. Виявляється по очах і їх станом можна діагностувати проблеми зі здоров'ям і виявити складні захворювання.

  Наприклад, кровоносні судини, що знаходяться на задній частині ока є тісно пов'язаними зі здоров'ям серця. Ось чому під час діагностики зору офтальмолог комплексно досліджує і рефлекси зіниці, кришталика ока, сітківки та зорового нерва. Високий кров'яний тиск може навіть призвести до пошкодження основного кровопостачання ока. Чим це небезпечно? Регулярний підвищений кров'яний тиск може призвести до кровотечі в очах, помутніння зору, набряків, пошкодження зорового нерва і навіть інсульту в сітківці з повною втратою зору.

  ...

  Ранок розпочинається з кави...Така традиція стала улюбленою в багатьох людей. Адже після випитої філіжанки кави відчуваєш бадьорість на цілий день, легко забути, що вночі погано або мало спали й просто отримати заряд енергії.

  Медики теж не проти, щоб каву споживали, та нею не зловживали. Три й більше чашки кави за день уже можуть призвести до зворотного ефекту — навіть до погіршення зору! І про це ми детальніше сьогодні поговоримо.

  ...
  Червона ікра — це не просто смачно, а й надзвичайно корисно для зору!В червоній ікрі міститься вітамін А, який необхідний для повноцінного функціонування зору. Для людей, які страждають гіпертонією такий делікатес особливо важливий в раціоні харчування. Адже червона ікра сприяє зниженню кров'яного тиску та ризику серцевих захворювань....

  З кожним роком проблеми з зором торкаються все більшу кількість людей. Та тут не дивно, адже сучасний спосіб життя важко уявити без технологій, використання комп'ютерів тощо. З одного боку, науковий прогрес полегшує нам життя, з іншого — залишає негативний відбиток на нашому здоров'ї. Та до причин погіршення зору належать також харчування, спадкові захворювання, травми ока... Перелічувати це все не будемо, а краще зосередимося на важливому питанні: що робити, щоб зір більш не погіршувався?

  ...
  Для користувачів контактних лінз важливо правильно підібрати спеціальний розчин. Адже надалі від нього залежатиме комфорт носіння лінз і їхня дезінфекція.Багатофункціональний розчин, яким користується досить велика кількість людей - Regard. Це італійський інноваційний розчин, який відмінно очищає м'які контактні лінзи та забезпечує їх комфортне носіння.Як діє розчин Regard?...

  Весна — це пора, коли усе навкруги розцвітає, і хочеться все більше часу проводити на подвір'ї. Та для когось весна несе не лише радість, а навпаки проблеми. І пов'язані ці проблеми із зором...

  ...

  Серед сучасних корекцій зору особливу перевагу надають саме контактним лінзам. Адже з ними людина почувається комфортно, може вести активний спосіб життя, а співрозмовники навіть не здогадуються, що в тебе є проблеми із зором. Короткозорість, далекозорість та астигматизм — ці проблеми швидко вирішуються, коли носиш контактні лінзи.

  ...

  Як багато факторів впливає на зір! І спосіб життя, і харчування, генетика... І це ще не все, виявляється, що й гороскоп може вплинути на зір! Це міф астрологів чи все ж таки правда?

  Відразу перейдемо до наукових фактів. Ще у 2014 році було проведено дослідження, в якому з'ясувалося, що частіше очні захворювання мають люди, які народилися весною та літом. По знаках зодіаку це Телець, Лев, Діва та Рак.

  ...