array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "634"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(5)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  У світі дуже багато людей, які мають проблеми із зором. Деякі з цих людей відмовляються носити окуляри, аргументуючи це тим, що окуляри псують їхній зір ще більше і це уже неможливо виправити. Люди помічають, що після певного періоду носіння окулярів, їхній зір погіршився. Також є думка про те, що окуляри провокують розслаблення м’язів очей і це теж призводить до погіршення зору.

  Люди носять окуляри, щоб скоригувати далекозорість чи короткозорість, косоокість чи будь-які інші порушення зору, захистити очі від шкідливого випромінювання. Тому не дивно, що ті хто змушені купувати окуляри, замислюються над тим чи не принесуть вони шкоди для очей.

  ...

  Зір людини – це одна із найважливіших функцій організму людини. З його допомогою людина отримує близько 80% інформації про все, що відбувається навколо неї. Тому хороший зір потрібен усім, без винятку.

  Дуже часто в людей виникають порушення гостроти зору. Причин, які спричиняють порушення зору, дуже багато і всі вони мають різне походження.

  Які ж основні причини порушення зору.

  Причини, що викликають порушення зору, можуть бути вродженими та набутими.

  Вроджені причини поганого зору пов’язані із неправильним розвитком плоду, ускладненнях при вагітності та пологах. До таких причин належить:

  1. 1. Генетичні мутації у плоду.
  2. 2. Вживання алкогольних напоїв та інших шкідливих речовин при виношуванні дитини.
  ...

  Зіткнувшись із необхідністю купувати окуляри для корекції зору, у багатьох виникає питання, які ж окуляри обрати та куди звертатися. Якщо ви хочете носити якісні окуляри, які зможуть скоригувати нестачу гостроти вашого зору, а не будуть погіршувати проблему, то вам необхідно звернутися зо допомогою до професіонала. Якість зору слід перевіряти в хорошому офтальмологічному кабінеті, який оснащений всіма необхідними сучасними приладами. Офтальмолог із досвідом та професійними навичками, після обстеження вашого зору, зможе виписати правильний рецепт для покупки окулярів.

  Що слід враховувати при підборі окулярів.

  ...

  Цукровий діабет – це найпоширеніше неінфекційне захворювання у світі. Основна причина цього захворювання – недостатнє вироблення в організмі інсуліну – гормону, який підтримує концентрацію глюкози та регулює вуглеводний обмін. Практично у всіх випадках, за відсутності належного лікування, діабет призводить до розвитку тяжких ускладнень зору.

  Основні причини зниження зору при цукровому діабеті:

  1. 1. Ураження кришталика ока – при цукровому діабеті дуже часто розвивається помутніння кришталика, тобто катаракта, що блокує світло.
  2. 2. Ураження сітківки ока – діабетична ретинопатія. Дуже часто лікування не може повернути зір, тобто лише зберігає клітини, які ще не відмерли.
  ...

  Кожна людина хоча б один раз в житті відчувала неприємне печіння очей. Можливо, в очі просто попав дим або сильний вітер викликав таке печіння. Багато причин подібного дискомфорту мають тимчасовий характер і після промивання очей все проходить. Проте, не завжди після промивання очей печіння зникає, тоді слід шукати причини значно глибше щоб уникнути серйозних наслідків.

  Які ж причини впливають на виникнення печіння очей.

  Причин є безліч і усі вони різного характеру. Однією з таких причин є вплив екологічних чинників, а саме:

  1. 1. Сильний та холодний вітер.
  2. 2. Пил або дим.
  3. 3. Інтенсивне світло сонячних променів.
  ...

  У світі тисячі, а то і мільйони людей з проблемами зору. Дізнавшись про свої проблеми, виникає питання, що ж обрати: окуляри чи все ж контактні лінзи. Думки людей розходяться: хтось обирає окуляри, аргументуючи це тим, що з ними менше замороки, тому так зручніше; хтось обирає лінзи, тому що вони не помітні для інших людей і це виглядає привабливо. Так, що ж обрати: Окуляри чи лінзи?

  Переваги та недоліки окулярів, який вибір буде найкращим.

  Окуляри – це найпопулярніший спосіб корекції зору. Цей спосіб використовують уже десятки років, адже виник він ще у далекому Середньовіччі. В наш час, окуляри не лише коригують зір, а й стали частиною іміджу.

  ...

  Кожному знайоме бажання максимально заощадити при будь-якій покупці. Таке ж бажання виникає і при потребі купувати оправу для окулярів. В наш час оправу можна придбати ледь не на кожному кроці : на ринку, вокзалі і навіть в підземному переході великий вибір уже готових окулярів. Так навіщо заморочуватися і платити більше?

  У такі моменти ми забуваємо, що дешево – не завжди якісно.

  У чому ж основні недоліки дешевої оправи:

  1. Матеріали для виготовлення є неякісними, тому такі окуляри служитимуть не довго.
  2. Така оправа продається уже з лінзами, які не можна замінити.
  3. Оправа зазвичай стандартного розміру, тому створює тиск на перенісся.
  4. Матеріали оправи не гнучкі, що є причиною частих пошкоджень.
  5. Більшість оправ не мають можливості ремонту.

  Отже купуючи дешеву оправу, не слід сподіватися на якість та надійність. Окуляри – це аксесуар, який ви будете носити довгий термін, тому економити тут не варто. Якість – це в першу чергу ваше здоров’я.

  ...

  Практично усі ми щодня проводимо час перед екраном комп’ютера чи ноутбука. Через це очі часто перевтомлюються і як наслідок знижується працездатність.

  Щоб запобігти перевтомі очей слід пам’ятати про такі правила:

  • Після кожних двох годин роботи з комп’ютером варто робити перерву 10-15 хвилин, під час якої очі потрібно розслабити та порухатися;
  • Використовувати зволожуючі краплі для очей, щоб уникати пересихання;
  • Відстань від екрана до очей повинна бути 50-60 сантиметрів
  • Для більшого комфорту слід одягати спеціальні окуляри для роботи з монітором.

  Окуляри для роботи з комп’ютером нейтралізують електромагнітне випромінювання від моніторів і захищають очі від мерехтіння екрану. Спеціальні лінзи забезпечують рівномірний розподіл потрапляння світла на сітківку ока та є захистом для зору.

  ...