У м. Тернопіль діє Ортоптичний  кабінет та Салон брендової Оптики

«AstraVisus» – спеціалізований офтальмологічний центр, який використовує інноваційні технології діагностики на сучасному обладнанні та ефективні методи лікування захворювань очей у дітей та дорослих.

Центр обладнано найновішими приладами для діагностики та проведення лікувальних процедур. Проводиться сучасна комп'ютерна діагностика зору, безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску (не торкаючись ока, з високою точністю, менше ніж за 1 секунду).

 

Центр зору «AstraVisus» пропонує широкий асортимент оправ, окулярних та контактних лінз і засобів догляду за ними (зокрема, є і кольорові контактні лінзи), аксесуарів від провідних світових виробників. Наші лікарі за допомогою сучасної комп'ютерної діагностики підберуть окуляри або контактні лінзи індивідуально для Вас.

Також у нас Ви можете придбати стильні та вишукані сонцезахисні окуляри, які вдало підкреслять Ваш імідж, захистять Ваші очі від ультрафіолетових променів.

Індивідуальний підхід, відкритість, якісний сервіс, увага, турбота, постійний медичний супровід – концепція нашого центру. А наша ціль – доступна, ефективна, високопрофесійна допомога дорослим і дітям, які хочуть подбати про свій зір.

Послуги які надаємо у м. Тернопіль по відновленню зору в "AstraVisus"

Діагностика зору

Комп’ютерна діагностика дозволяє виявити захворювання очей: аномалії рефракції (далекозорість, короткозорість, астигматизм), катаракту, глаукому, патологію сітківки (дистрофії, відшарування та ін.) та зорового нерва, запальні захворювання.

Лікування

В центрі зору «AstraVisus» проводиться терапевтичне лікування і відновлення зору з використанням сучасного обладнання. Курс консервативного лікування призначається індивідуально з урахуванням специфіки захворювання і особливостей конкретного пацієнта.

Пневмотонометрія

Дитяча офтальмологія

В центрі зору «AstraVisus» працюють лікарі-офтальмологи, які мають великий практичний досвід роботи з дітьми і добре розуміються на психології маленьких пацієнтів.

Ортоптичний кабінет

В центрі зору «AstraVisus» успішно функціонує сучасний ортоптичний кабінет. З раннього віку діти постійно мають надмірне зорове навантаження. Ще не вміючи читати, малюки грають в комп’ютерні ігри на планшетах, смартфонах, стільникових телефонах, дивляться мультики в телевізорі. А в шкільному віці зорове навантаження зростає в декілька разів.

Біомікроскопія

Оправи і окулярні лінзи

Ми пропонуємо широкий вибір оптики – медичні окуляри з діоптріями та сонцезахисні окуляри. У нас Ви можете вибрати модні оправи німецьких та італійських виробників. Оправи і окулярні лінзи

Контактні лінзи

З кожним роком все більше людей переконуються в перевагах контактних лінз як ефективного і безпечного засобу корекції зору.

Офтальмоскопія

 

Симптоми

Тривожні симптоми, які  також повинні насторожити батьків : близько до очей підносить іграшку, низько нахиляється над книжкою, близько сидить перед TV, сутулиться, ходить з низько опущеною головою, швидка втома, дратівливість, неуважність на уроках, неправильне написання букв, скарги на головний біль, зниження успішності.
Різноманітні проблеми із зором – короткозорість, далекозорість, косоокість, амбліопія – виникають ще в дитячому віці. Тому батькам необхідно дбати про збереження та зміцнення зору своєї дитини. Батьки повинні щорічно перевіряти дитину у лікаря-офтальмолога, для того щоб на ранніх стадіях виявити відхилення зору і в подальшому отримати кваліфікований лікарський огляд з рекомендаціями.

Збереження зору

Для збереження, покращення, профілактики і лікування проблем зору дітей направляють в орт оптичний кабінет, де індивідуально призначають комплекс лікувальних процедур. В кабінеті зібрано найсучасніші апарати і тренажери, використовуються найновіші технології діагностики та лікування патології зору у дітей.
До ваших послуг комплексне апаратне лікування різної патології органа зору у дітей на сучасних ортоптичних приладах.

 

♻️НАША АДРЕСА:

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка 14/7 (098) 672 99 44