Ортоптичний  кабінет

В центрі зору «AstraVisus» успішно функціонує сучасний ортоптичний  кабінет.
З раннього віку діти постійно мають надмірне зорове навантаження. Ще не вміючи читати, малюки грають в комп’ютерні ігри на планшетах, смартфонах, стільникових телефонах, дивляться мультики в телевізорі. А в шкільному віці зорове навантаження зростає в декілька разів.

До року дитина ще не може поскаржитись на слабкий зір. Звернутися до лікаря офтальмолога необхідно за наявності наступних симптомів:

Коли дитина не реагує на світло;

Не відвертається та не мружиться на яскраве освітлення;
Не слідкує поглядом за предметом, який рухається.

Симптоми

Тривожні симптоми, які  також повинні насторожити батьків : близько до очей підносить іграшку, низько нахиляється над книжкою, близько сидить перед TV, сутулиться, ходить з низько опущеною головою, швидка втома, дратівливість, неуважність на уроках, неправильне написання букв, скарги на головний біль, зниження успішності.
Різноманітні проблеми із зором – короткозорість, далекозорість, косоокість, амбліопія – виникають ще в дитячому віці. Тому батькам необхідно дбати про збереження та зміцнення зору своєї дитини. Батьки повинні щорічно перевіряти дитину у лікаря-офтальмолога, для того щоб на ранніх стадіях виявити відхилення зору і в подальшому отримати кваліфікований лікарський огляд з рекомендаціями.

Збереження зору

Для збереження, покращення, профілактики і лікування проблем зору дітей направляють в орт оптичний кабінет, де індивідуально призначають комплекс лікувальних процедур. В кабінеті зібрано найсучасніші апарати і тренажери, використовуються найновіші технології діагностики та лікування патології зору у дітей.
До ваших послуг комплексне апаратне лікування різної патології органа зору у дітей на сучасних ортоптичних приладах.
Не втрачайте шанс покращити Вашій дитині зір.

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44

 

Дбайте про майбутнє Вашої дитини.