Біомікроскопія (мікроскопія живого ока) - детальне дослідження структур ока, що проводиться за допомогою спеціального оптичного приладу - щілинної лампи. Основною частиною приладу є діафрагма у формі вузької щілини, внаслідок чого він отримав свою назву.
Біомікроскопія дає можливість виявити найдрібніші зміни в оці, виявити дрібні сторонні тіла і визначити глибину розташування патологічного процесу. Біомікроскопія має дуже важливе значення для діагностики проривної поранень рогівки і інших захворювань ока.

Біомікроскопія (син. мікроскопія живого ока) - метод дослідження, що дозволяє детально оглянути кон'юнктиву, рогову, райдужну оболонки, передню камеру ока, кришталик, склоподібне тіло, а також центральні відділи очного дна (биомикроофтальмоскопия); запропоновано Гульстрандом (A. Gullstrand). В основі методу біомікроскопії лежить феномен світловий контрастності (феномен Тиндаля).
За допомогою біомікроскопії можна провести ранню діагностику більшості очних захворювань (наприклад, глаукоми і трахоми), визначити проривної поранення очного яблука, виявити дуже дрібні сторонні тіла у кон'юнктиві, рогівці, передній камері ока та кришталику, що не виявляються при рентгенологічному дослідженні (скло, алюміній, вугілля, вія). Биомикроскопиию здійснюють за допомогою щілинної лампи.

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44