array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "190"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(1)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації
  Червона ікра — це не просто смачно, а й надзвичайно корисно для зору!В червоній ікрі міститься вітамін А, який необхідний для повноцінного функціонування зору. Для людей, які страждають гіпертонією такий делікатес особливо важливий в раціоні харчування. Адже червона ікра сприяє зниженню кров'яного тиску та ризику серцевих захворювань....

  Ранок розпочинається з кави...Така традиція стала улюбленою в багатьох людей. Адже після випитої філіжанки кави відчуваєш бадьорість на цілий день, легко забути, що вночі погано або мало спали й просто отримати заряд енергії.

  Медики теж не проти, щоб каву споживали, та нею не зловживали. Три й більше чашки кави за день уже можуть призвести до зворотного ефекту — навіть до погіршення зору! І про це ми детальніше сьогодні поговоримо.

  ...

  Недарма ж кажуть, що очі — як дзеркало душі. Виявляється по очах і їх станом можна діагностувати проблеми зі здоров'ям і виявити складні захворювання.

  Наприклад, кровоносні судини, що знаходяться на задній частині ока є тісно пов'язаними зі здоров'ям серця. Ось чому під час діагностики зору офтальмолог комплексно досліджує і рефлекси зіниці, кришталика ока, сітківки та зорового нерва. Високий кров'яний тиск може навіть призвести до пошкодження основного кровопостачання ока. Чим це небезпечно? Регулярний підвищений кров'яний тиск може призвести до кровотечі в очах, помутніння зору, набряків, пошкодження зорового нерва і навіть інсульту в сітківці з повною втратою зору.

  ...
  Для користувачів контактних лінз важливо правильно підібрати спеціальний розчин. Адже надалі від нього залежатиме комфорт носіння лінз і їхня дезінфекція.Багатофункціональний розчин, яким користується досить велика кількість людей - Regard. Це італійський інноваційний розчин, який відмінно очищає м'які контактні лінзи та забезпечує їх комфортне носіння.Як діє розчин Regard?...

  З кожним роком проблеми з зором торкаються все більшу кількість людей. Та тут не дивно, адже сучасний спосіб життя важко уявити без технологій, використання комп'ютерів тощо. З одного боку, науковий прогрес полегшує нам життя, з іншого — залишає негативний відбиток на нашому здоров'ї. Та до причин погіршення зору належать також харчування, спадкові захворювання, травми ока... Перелічувати це все не будемо, а краще зосередимося на важливому питанні: що робити, щоб зір більш не погіршувався?

  ...

  Як багато факторів впливає на зір! І спосіб життя, і харчування, генетика... І це ще не все, виявляється, що й гороскоп може вплинути на зір! Це міф астрологів чи все ж таки правда?

  Відразу перейдемо до наукових фактів. Ще у 2014 році було проведено дослідження, в якому з'ясувалося, що частіше очні захворювання мають люди, які народилися весною та літом. По знаках зодіаку це Телець, Лев, Діва та Рак.

  ...

  Серед сучасних корекцій зору особливу перевагу надають саме контактним лінзам. Адже з ними людина почувається комфортно, може вести активний спосіб життя, а співрозмовники навіть не здогадуються, що в тебе є проблеми із зором. Короткозорість, далекозорість та астигматизм — ці проблеми швидко вирішуються, коли носиш контактні лінзи.

  ...

  Весна — це пора, коли усе навкруги розцвітає, і хочеться все більше часу проводити на подвір'ї. Та для когось весна несе не лише радість, а навпаки проблеми. І пов'язані ці проблеми із зором...

  ...