array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "581"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(1)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Emporio Armani - це молодіжна лінія одягу і аксесуарів знаменитого модного будинку Giorgio Armani. Emporio Armani була заснована в 1981 році для цільової аудиторії від 20 до 35 років з більш доступними, цінами, але зберігає якість і особливий стиль, характерні для всіх виробів, що створюються Джорджо Армані (Giorgio Armani). Колекціям сонцезахисних окулярів Emporio Armani притаманний сучасний дизайн, який підкреслюється оригінальними деталями, виразними колірними ефектами і актуальними формами.

  Міський характер і сучасний стиль нових сонцезахисних окулярів торгової марки Emporio Armani підкреслюються оригінальними деталями, виразними колірними ефектами і актуальною формою. Для жінок пропонуються моделі великого розміру з чіткими колірними контрастами в виразному гламурному стилі. Пропозиції для чоловіків викликають в пам'яті моделі вісімдесятих років і колірні комбінації, типові для цього бренду.

  Сьогодні окуляри від Emporio Armani - одні з найвідоміших і затребуваних в світі.

  ...

  Eschenbach Optik - компанія, яка займається виробництвом цього бренду, була заснована в 1913 році і є лідером виголовлення окулярів у Німеччині. TitanFlex з'явився на світ лише кілька років тому, а саме в 1988 році.
  В даний час вони позиціонують себе як продукт, який гарантує максимальний комфорт і передові технології.

  Окуляри Titanflex виготовлені з унікального матеріалу - еластичного титану. Це відрізняє їх від інших брендів, так як дозволяє їх продуктам мати велику легкість, міцність і гнучкість.
  Цей бренд створює чоловічі моделі, що додають їм елегантний і сучасний дизайн. Кожна продукція створюється вручну, що гарантує високу якість і оригінальний дизайн.

  Сонцезахисні окуляри цієї марки гарантують надійний захист очей завдяки ідеальним пропорціям рамки і високоякісним поляризаційним лінзам, які повністю прибирають відблиски.


  ...

  Засновником  бренду є красива модель з Бразилії Ана Хикман. Вона була «ангелом» в Victoria's Secret, активно веде бізнес і є просто щасливою людиною. Вона завжди ділиться з жінками своїми секретами чарівності і краси. Роботу на телебаченні Ана поєднує з виробництвом продукції у власному бренді Ana Hickmann.

  Колекція окулярів, що носить ім'я відомої бразильської супермоделі Ани Хикман, володіє всіма рисами, властивими, відповідно до громадської думки: елегантністю, розкішшю, чуттєвістю і гламуром. Сміливі контрастні поєднання білого, сірого і чорного кольорів моделі з ацетату целюлози, прозорість безободковой конструкції з заушнікамі суворої, але оригінальної забарвлення, гламурне і екстравагантне колірне рішення, доповнене кристалами Сваровські, граціозна «породистість» ліній металевої оправи з золотим напиленням, витончено закінчується наконечниками з темного пластика, - все це неодмінно знайде відгук в серцях жінок, які прагнуть бути схожими на свій ідеал. Завушники оправ прикрашені логотипом бренду.

  ...
  Рогівка - це передня прозора оболонка ока, яка у нормі є сферичною. Функціями рогівки є пропускання та заломлення світла, захист, підтримання сталої форми очного яблука.
  ...

  Історія марки Jaguar розпочалася в 1922 році з випуску мотоциклетних колясок, Вільям Лайонс і Вільям Уолмслі заснували підприємство в місті Блекпул.

  Сьогодні британські окуляри Jaguar мають не тільки технічну досконалість в оптиці, високоякісні сучасні матеріали і динаміка, а й символ успішності їх власника. Вишукана граціозність ліній очокулярів британської марки  натякає на спорідненість зі стрімкими гоночними автомобілями.

  Ось уже багато років британська марка Jaguar займає почесне місце, що прославилися завдяки неординарному дизайну, чудовим технічним характеристикам, а також яскравим спортивним перемогам і гучним іменам своїх власників. До честі дизайнерів оправ і сонцезахисних окулярів JAGUAR слід зауважити, що їм завжди вдається елегантно підкреслити зв'язок між автомобілями та аксесуарами. У нових моделях  окулярів цей зв'язок виявляється не тільки в виборі квітів з фірмової палітри марки, але і в самому дизайні оправ, своїми  лініями нагадують автомобілі Jaguar останнього покоління....

  У цьому проспективному тривалому дослідженні оцінено зв'язок між серцево-судинними захворюваннями та глаукомою.

  ...

  Італійський бренд Helen Rocha створений в 2010 році, всі його моделі виготовляються тільки в Італії.

  Дистриб'ютор в Україні: Кримська Оптична Група, Сімферополь.

  Бренд HELEN ROCHA з'явився в 2010 році, зовсім недавно, але вже встиг  утвердитися в жіночих серцях. Нові колекції HELEN ROCHA  вже в своїх назвах вказують на те, що всі моделі виробляються в Італії. Оправи  створені для витончених жіночих особистостей, які хочуть показати свою неповторність за допомогою вишуканого аксесуара. Основними принципами бренду є силует, фактура,  якість.

  Оправи Helen Rocha - для ніжних жінок, які хочуть підкреслити свою індивідуальну неповторність за допомогою розкішного аксесуара.


  ...

  STEPPER EYEWEAR (Оправи Степпер) - це бренд в світі оптики, який досяг своїх достоїнств, завдяки своїй відданості створення чудових окулярів в тісних професійних відносинах з оптиками. 1970 компанія була заснована в Німеччині в якості спільного підприємства між експертом в області технології лиття пластмас і Хансом Шаппера.


  Рішення STEPPER досягаються за рахунок використання нових матеріалів, процесів і заперечування можливостей того, що можна досягти в окулярах. Наше бачення для окулярів стало можливим завдяки спілкуванню всього нового і поєднанню його з кращим, що було раніше.
  Ханс говорив: «Комфорт виходить з розуміння анатомії особи і створення оправи, яка працює в гармонії з контурами»....