array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(36) "http://astravisus.rv.ua/articles/all"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "158"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(1)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Чому одні люди бачать дуже добре, а інші мають певні проблеми з зором? Від чого залежить, що людина сприймає світ розмито та нечітко?

  І на жаль, згідно статистики, зараз кожний другий мешканець планети має певні проблеми з зором. І зазвичай, переважають такі порушення зору як короткозорість (коли людина погано бачить в далину), далекозорість (зблизька предмети людина бачить нечітко) та астигматизм (зображення нечітке та здається витягнутим на будь-якій відстані).

  ...

  Зараз люди звертають особливу увагу не лише на якість товару, а на його естетичність, оригінальний дизайн і, звісно, багатофункціональність. І саме такими є фотохромні лінзи з дзеркальним покриттям. Такі лінзи забезпечують захист очей від шкідливого ультрафіолету і водночас є модною сучасною тенденцією.

  ...

  Зараз роботою за ком’ютером нікого не здивуєш, всі працюють з планшетами, смартфонами, моніторами ПК. Та згодом після тривалої роботи Ви помічаєте, що чіткість зображень втрачається і зір стає гіршим.

  Чому так відбувається?

  ...

  Люди, які носять окуляри знають, як неприємно, коли лінзи забруднюються або запотівають. Та це відбувається в тому випадку, якщо окулярна лінза неякісна і в ній відсутнє гідрофобне покриття.

  Для початку давайте з’ясуємо, що потрібно розуміти під гідрофобним покриттям.

  ...

  Чомусь багато людей вважає, що сонцезахисні окуляри – це виключно атрибут сонячного та спекотного літа. Проте, в зимовий період носити сонцезахисні окуляри теж актуально. Особливо, коли погода ще й сонячна та ясна. Адже взимку сонце стоїть низько над горизонтом і його промені ковзають по поверхні землі, відбиваючись від снігу та льоду.

  ...

  Здатність бачити формується у дітей від народження до року. В цей період головний мозок «вчиться» правильно сприймати зорову інформацію. Якщо ж очі немовляти функціонують неправильно і є певні порушення, то вилікувати очні захворювання надалі досить складно і дитина менше бачить як 100%. Тому дуже важливо вчасно перевірити стан зорового апарату дитинки.

  ...

  Окуляри - це не лише чудова корекція зору, а й стильний аксесуар. Проте досить багато сучасних людей не бажає носити окуляри, вважаючи що вони псують зовнішній вигляд або ще гірше - навіть погіршують зір. Та чи дійсно це так, чи всього лиш міф? Давайте це з’ясуємо.

  Люди носять окуляри з двох поширених причин: через короткозорість або із-за далекозорості. Це природнє явище, коли з віком у людей кришталик ока стає менш еластичним, і звісно це впливає на гостроту зору.

  ...

  Неприємне відчуття сухості очей, напевне, знайоме багатьом людям. Які ж причини такого симптому?

  Офтальмологи стверджують, що сухість очей виникає через прояв запальних процесів або через дисфункцію мейбомієвих залоз. Проте існує ще цілий ряд факторів, які призводять до сухості очей.

  ...