Гарні очі - запорука здоров'я і життєвої сили, і мова не в кольорі або формі очей, а в їх стані. Як зберегти молодість очей, проводячи десятки годин перед моніторами, переробляючи великі обсяги інформації, дізнаєтеся з нашої статті.

 

 

Краса очей залежить від того, як ми за ними доглядаємо. Але також немало важливо стежити і за шкірою навколо очей - перші зморшки з'являються саме в цій області. Вирішення цих та інших проблем читайте нижче.

 

Очі червоніють і сльозяться

 

 

Причини. Є багато причин для почервоніння очей: інфекція, запалення слізної залози, хронічний нежить, закупорка слізної точки, викривлення носової перегородки і т. д. Сльозотеча ж найбільш часто викликають алергія або дефіцит калію. З цими проблемами, в першу чергу, потрібно йти до лікаря.

Запобігання. Якщо причина в дефіциті калію - корегуйте свій раціон. Пийте воду з лимоном, їжте родзинки, курагу, яблука, пшоняну кашу. Також з обережністю користуйтеся новими косметичними засобами - алергія може бути як на дешеву, так і на брендову косметику.

 

 

Боротьба. Вмиваючись, не тріть очі, а акуратно промаківайте. Залишки макіяжу видаляйте за допомогою серветки або ватного диска з гіпоалергенним молочком. У сонячну погоду носіть сонцезахисні окуляри. А при довгій роботі за комп'ютером робіть компреси з чорного чаю або закопуйте очні краплі, що запобігають пересихання очей.

 

«Гусячі лапки»

Причини. Шкіра навколо очей майже не містить сальних залоз, тому захисний шар у неї дуже слабкий. Крім того, мімічні м'язи навколо очей скорочуються близько ста тисяч разів на день, що ще більше сприяє появі зморшок.

Запобігання. Фахівці радять починати догляд за шкірою навколо глас вже з 20 років. У першу чергу, це має бути зволоження, тому використовуйте спеціальну косметику. Звичайний крем для обличчя має занадто щільну текстуру. Також контролюйте свою міміку, стежте за виразом обличчя.

 

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44