array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(48) "http://astravisus.rv.ua/articles/useful-articles"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "539"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(5)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Зіткнувшись із необхідністю купувати окуляри для корекції зору, у багатьох виникає питання, які ж окуляри обрати та куди звертатися. Якщо ви хочете носити якісні окуляри, які зможуть скоригувати нестачу гостроти вашого зору, а не будуть погіршувати проблему, то вам необхідно звернутися зо допомогою до професіонала. Якість зору слід перевіряти в хорошому офтальмологічному кабінеті, який оснащений всіма необхідними сучасними приладами. Офтальмолог із досвідом та професійними навичками, після обстеження вашого зору, зможе виписати правильний рецепт для покупки окулярів.

  Що слід враховувати при підборі окулярів.

  ...

  Цукровий діабет – це найпоширеніше неінфекційне захворювання у світі. Основна причина цього захворювання – недостатнє вироблення в організмі інсуліну – гормону, який підтримує концентрацію глюкози та регулює вуглеводний обмін. Практично у всіх випадках, за відсутності належного лікування, діабет призводить до розвитку тяжких ускладнень зору.

  Основні причини зниження зору при цукровому діабеті:

  1. 1. Ураження кришталика ока – при цукровому діабеті дуже часто розвивається помутніння кришталика, тобто катаракта, що блокує світло.
  2. 2. Ураження сітківки ока – діабетична ретинопатія. Дуже часто лікування не може повернути зір, тобто лише зберігає клітини, які ще не відмерли.
  ...

  Кожна людина хоча б один раз в житті відчувала неприємне печіння очей. Можливо, в очі просто попав дим або сильний вітер викликав таке печіння. Багато причин подібного дискомфорту мають тимчасовий характер і після промивання очей все проходить. Проте, не завжди після промивання очей печіння зникає, тоді слід шукати причини значно глибше щоб уникнути серйозних наслідків.

  Які ж причини впливають на виникнення печіння очей.

  Причин є безліч і усі вони різного характеру. Однією з таких причин є вплив екологічних чинників, а саме:

  1. 1. Сильний та холодний вітер.
  2. 2. Пил або дим.
  3. 3. Інтенсивне світло сонячних променів.
  ...

  У світі тисячі, а то і мільйони людей з проблемами зору. Дізнавшись про свої проблеми, виникає питання, що ж обрати: окуляри чи все ж контактні лінзи. Думки людей розходяться: хтось обирає окуляри, аргументуючи це тим, що з ними менше замороки, тому так зручніше; хтось обирає лінзи, тому що вони не помітні для інших людей і це виглядає привабливо. Так, що ж обрати: Окуляри чи лінзи?

  Переваги та недоліки окулярів, який вибір буде найкращим.

  Окуляри – це найпопулярніший спосіб корекції зору. Цей спосіб використовують уже десятки років, адже виник він ще у далекому Середньовіччі. В наш час, окуляри не лише коригують зір, а й стали частиною іміджу.

  ...

  Кожному знайоме бажання максимально заощадити при будь-якій покупці. Таке ж бажання виникає і при потребі купувати оправу для окулярів. В наш час оправу можна придбати ледь не на кожному кроці : на ринку, вокзалі і навіть в підземному переході великий вибір уже готових окулярів. Так навіщо заморочуватися і платити більше?

  У такі моменти ми забуваємо, що дешево – не завжди якісно.

  У чому ж основні недоліки дешевої оправи:

  1. Матеріали для виготовлення є неякісними, тому такі окуляри служитимуть не довго.
  2. Така оправа продається уже з лінзами, які не можна замінити.
  3. Оправа зазвичай стандартного розміру, тому створює тиск на перенісся.
  4. Матеріали оправи не гнучкі, що є причиною частих пошкоджень.
  5. Більшість оправ не мають можливості ремонту.

  Отже купуючи дешеву оправу, не слід сподіватися на якість та надійність. Окуляри – це аксесуар, який ви будете носити довгий термін, тому економити тут не варто. Якість – це в першу чергу ваше здоров’я.

  ...

  Практично усі ми щодня проводимо час перед екраном комп’ютера чи ноутбука. Через це очі часто перевтомлюються і як наслідок знижується працездатність.

  Щоб запобігти перевтомі очей слід пам’ятати про такі правила:

  • Після кожних двох годин роботи з комп’ютером варто робити перерву 10-15 хвилин, під час якої очі потрібно розслабити та порухатися;
  • Використовувати зволожуючі краплі для очей, щоб уникати пересихання;
  • Відстань від екрана до очей повинна бути 50-60 сантиметрів
  • Для більшого комфорту слід одягати спеціальні окуляри для роботи з монітором.

  Окуляри для роботи з комп’ютером нейтралізують електромагнітне випромінювання від моніторів і захищають очі від мерехтіння екрану. Спеціальні лінзи забезпечують рівномірний розподіл потрапляння світла на сітківку ока та є захистом для зору.

  ...

  Ray-Ban

  Протягом 80 років бренд Ray-Ban підтримує репутацію чудового стилю, якості і безпомилковості!

  Важко повірити, але стрімкого процвітання американської авіації сприяло саме появи окулярів Ray-Ban Aviator. Справа в тому, що на початку минулого століття льотчики потребували надійного захисту очей під час польотів на великій висоті. А ті прототипи захисних масок зі шкіри та пластику, якими вони користувалися, не давали потрібного ефекту.

  На окрему увагу заслуговують ексклюзивні технології виготовлення лінз. Ці вироби легкі, міцні, безпечні в експлуатації, мають властивість пристосовуватися до будь-яких погодних умов, захищаючи очі від яскравого світла і ультрафіолетового випромінювання. Надзвичайно популярні дзеркальні фотохромні лінзи, розроблені за унікальною технологією.

  Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати в результаті якісні, функціональні, зручні і стильні окуляри. Історичною моделлю Ray-Ban можна назвати розроблені першими окуляри Aviator. Вони стали гідною відповіддю на прохання командування BBC Америки створити такі окуляри, які змогли б забезпечити захист очей військовослужбовців від яскравого сонця і одночасно гарантувати чітке зображення. В 1937 році під брендом  вийшли в світ культові Aвіатори, призначені для пілотів.

  ...
  Оправи MARIO ROSSI представляють собою оптимальне поєднання справжньої італійської якості та розумної ціни. Велика розмаїтість модельного ряду дозволяє підібрати окуляри з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і смакових пристрастей кожного клієнтаПродуманість деталей і використання високотехнологічних матеріалів гарантують комфорт і надійність оправ цієї марки.
  Багата кольорова палітраелегантність і практичність моделей нової колекції сонцезахисних окулярів MARIO ROSSIщо позиціонується в середньоціновому сегментінеодмінно приверне інтерес до неї шанувальників «повсякденному класики». Підвищена увага в новому сезоні забезпечено очками з комфортною полуободковой металевою оправоювиконаної у вигляді маски.
  Якщо ви хочете створити собі неповторний образненав'язливо показати свій статус і висловити прекрасний смаккращого помічниканіж сонцезахисні окуляри і оправи відомого бренду Mario Rossiвам не знайти....