array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(48) "http://astravisus.rv.ua/articles/useful-articles"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "539"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(4)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Косоокість – це порушення зору,  яке може бути вродженим та набутим. При косоокості виявляється відхилення одного очних яблук ока або обох очей по черзі при погляді прямо. Часто виникає в результаті патології окорухових м’язів очей. При тривалій косоокості може розвинутися функціональне зниження зору, коли одне око майже не задіяне в зоровому процесі.

  Види косоокості та причини її виникнення.

  Виділяють два види косоокості:...

  Комп’ютери приносять не лише шкоду для здоров’я очей, а й допомагають лікарям перевіряти наш зір.

  Комп’ютерна діагностика зору – це всебічне дослідження очей, яке проводиться за допомогою комплексу різних апаратів, що мають власне програмне забезпечення. Сучасне обладнання дозволяє отримати повну інформацію про роботу та стан очей.

  Для чого необхідна комп’ютерна діагностика зору.

  ...

  Всі ми знаємо, що саме за допомогою зору ми отримуємо більшість інформації. Візуальне сприйняття значною мірою відповідає за нашу безпеку, емоційний стан та взаємодію з людьми. Тому мати хороший зір так важливо.

  В сучасному світі на людину з усіх боків впливають несприятливі чинники. Не лише зовнішні, а й ті які людина сама провокує через неправильний спосіб життя. Негативному впливу піддаються всі системи організму, в тому числі й зір. Око – це чутлива структура, яку легко пошкодити та дуже важко відновити. Негативних факторів, які виникають через неправильний спосіб життя дуже багато.

  ...

  Погіршення зору ми звикли пояснювати тим, що постійно втомлюємося, багато працюємо за комп’ютером, ненормований робочий день. Серед захворювань очей дуже багато тих, які розвиваються без жодних симптом, тому людина довгий час навіть не здогадується про наявність порушень. Адже ми впевнені, що якщо нічого не турбує, то причин для хвилювання і відвідування лікаря немає. Ми забуваємо наскільки важливо регулярно відвідувати лікаря-офтальмолога, щоб вчасно виявити порушення та зберегти свій зір.

  Сучасне діагностичне обладнання дозволяє провести всебічне та точне обстеження зору, отримати детальну інформацію про стан зорової системи. Метою діагностики є виявити потенційні загрози та вияснити, чи потребує людина корекції зору, лікування чи динамічного спостереження.

  ...

  Людське око розрізняє безліч кольорів, близько семи мільйонів. Проте є люди які бачать світ у чорних та білих тонах. У таких людей порушена здатність правильно сприймати кольори, таке порушення називають дальтонізмом.

  Дальтонізм – це порушення зору, яке, у більшості випадків, є спадковим і проявляється зниженням або повною відсутністю здатності розрізняти кольори. Це порушення суттєво ускладнює людям життя, наприклад, людина може переходити дорогу на червоне світло світлофора. Як і будь-яке порушення, дальтонізм має причини свого прояву.

  ...

  Величезний обсяг інформації, яку ми отримуємо кожного дня, вимагає від наших очей постійної напруги. Тому не дивно, що очі часто втомлюються. Варто пам’ятати, що багато проблем із зором виникають саме через постійне перенапруження. Людям, які мають ідеальний зір, теж потрібно давати своїм очам відпочити. У протилежному випадку, може з’явитися сухість очей, почервоніння та печіння, а також погіршення якості зору.

  Щоб усунути втому очей та запобігти появі проблем із зором слід виконувати вправи. Вправи для очей не заберуть багато вашого часу, для їх виконання потрібно всього лиш 5-10 хвилин. Якщо виділяти кожного дня кілька хвилин на виконання вправ, то ваші очі будуть менше втомлюватися, а ваш зір не буде погіршуватися.

  ...

  У світі дуже багато людей, які мають проблеми із зором. Деякі з цих людей відмовляються носити окуляри, аргументуючи це тим, що окуляри псують їхній зір ще більше і це уже неможливо виправити. Люди помічають, що після певного періоду носіння окулярів, їхній зір погіршився. Також є думка про те, що окуляри провокують розслаблення м’язів очей і це теж призводить до погіршення зору.

  Люди носять окуляри, щоб скоригувати далекозорість чи короткозорість, косоокість чи будь-які інші порушення зору, захистити очі від шкідливого випромінювання. Тому не дивно, що ті хто змушені купувати окуляри, замислюються над тим чи не принесуть вони шкоди для очей.

  ...

  Зір людини – це одна із найважливіших функцій організму людини. З його допомогою людина отримує близько 80% інформації про все, що відбувається навколо неї. Тому хороший зір потрібен усім, без винятку.

  Дуже часто в людей виникають порушення гостроти зору. Причин, які спричиняють порушення зору, дуже багато і всі вони мають різне походження.

  Які ж основні причини порушення зору.

  Причини, що викликають порушення зору, можуть бути вродженими та набутими.

  Вроджені причини поганого зору пов’язані із неправильним розвитком плоду, ускладненнях при вагітності та пологах. До таких причин належить:

  1. 1. Генетичні мутації у плоду.
  2. 2. Вживання алкогольних напоїв та інших шкідливих речовин при виношуванні дитини.
  ...