array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(48) "http://astravisus.rv.ua/articles/useful-articles"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "186"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(2)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Всі ми хочемо мати 100% зір. Та одних природа наділила від народження володінням ідеального зору, а когось цим обділила. Наскільки генетика може вплинути на зір?

  Дослідники стверджують, що до 40% пацієнтів з певними типами косоокості (зміщення очей) мають сімейну історію хвороби.

  Так, в дорослих такі захворювання як глаукома чи вікова дегенерація жовтої плями є основними причинами сліпоти, і обидві, частіше успадковуються.

  ...

  Відчуваєте сухість очей? Або у вас підвищена світлочутливість, наявне почервоніння? І замість того, щоб піти на обстеження до лікаря, Ви й далі продовжуєте працювати за комп'ютером? Тоді можна з великою ймовірністю стверджувати, що у вас наявний синдром сухого ока.

  ...

  и придбали нові окуляри та відчуваєте себе в них некомфортно? Проходили уже два тижні, а жодних позитивних змін? Ну що ж, тоді є ймовірність, що у Вас неправильно підібрані окуляри.

  Нумо з'ясуймо для початку симптоми, що у Вас невірно підібрані окуляри.

  1) Нечіткий та розмитий зір. Ви фокусуєтеся на дальніх об'єктах, та вони пливуть, є нечіткими. Те саме стосується й окулярів, для читання. Тримаючи книгу в руках, літери двояться або візуально здаються розмитими.

  ...

  Завдяки здатності бачити, людина пізнає з навколишнього світу 90% інформації. Та на зір впливає багато чинників, зокрема рівень цукру в крові.

  В людей, в яких наявне порушення обміну речовин, та засвоєння цукру на клітинному рівні виникає таке захворювання як діабет.
  Так як, основним джерелом енергії організму людини є глюкоза, то для того, щоб вона потрапляла в клітини, необхідний гормон інсулін, який виробляється підшлунковою залозою. Якщо ж існує брак цього гормону, то виникає цукровий діабет. Коли ж у пацієнта підшлункова залоза зовсім не виробляє інсулін — це перший тип діабету, такі люди є інсулінозалежні та потребують щоденної ін'єкції цього гормону. Другий тип діабету — це, коли організм людини виробляє інсулін, та він ним не сприймається.
  Яким чином діабет впливає на зір?

  ...
  Довгий час носите одні й ті ж окуляри? Спочатку було ніби все гаразд, та згодом відчуваєте дискомфорт? Ну що ж, окуляри — річ не вічна, тому потребують заміни. Отож, коли саме варто негайно замінити окуляри?
  ...
  Любите проводити час за книгами? Та досить часто чули застереження відблизьких та друзів, що надмірне читання — шкідливе. Та чи правда це?Насправді, погіршується зір не через кількість прочитаних книг, а від умов, вяких Ви читаєте. Ось, наприклад, якщо Ви регулярно полюбляєте лежачи таще й в темноті почитати всілякі новини, погортати блог, при цьомузабуваючи навіть моргати, то з часом, Ви дійсно помітите, що із зором невсе гаразд....
  Літо наближається, і Ви досі ще не придбали якісні сонцезахисні окуляри? Якраз час це зробити! Ні, не просто для стилю, а насамперед для здоров'я Ваших очей.
  Які ж хвороби можуть Вас турбувати,  якщо не носити сонцезахисні окуляри?
  ...
  Як важливо просто висипатися! Адже сон збагачує нас енергією, відновлює сили, є чудовим відпочинком для очей! Та, щоб отримати максимально позитивний результат від сну, потрібно знати важливі правила.

  Отож, яких правил дотримуватися, щоб очі відпочивали під час сну?
  ...