array(20) {
 ["base_url"]=>
 string(48) "http://astravisus.rv.ua/articles/useful-articles"
 ["total_rows"]=>
 string(3) "154"
 ["per_page"]=>
 int(8)
 ["use_page_numbers"]=>
 bool(true)
 ["cur_page"]=>
 int(2)
 ["full_tag_open"]=>
 string(29) ""
 ["first_link"]=>
 bool(false)
 ["last_link"]=>
 bool(false)
 ["next_link"]=>
 string(16) "Наступна"
 ["next_tag_open"]=>
 string(54) "
 • " ["next_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["prev_link"]=> string(18) "Попередня" ["prev_tag_open"]=> string(54) "
 • " ["prev_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["cur_tag_open"]=> string(56) "
 • " ["cur_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["num_tag_open"]=> string(29) "
 • " ["num_tag_close"]=> string(5) "
 • " ["anchor_class"]=> string(25) "class="pagination__link" " }
  Публікації

  Окуляри - це не лише чудова корекція зору, а й стильний аксесуар. Проте досить багато сучасних людей не бажає носити окуляри, вважаючи що вони псують зовнішній вигляд або ще гірше - навіть погіршують зір. Та чи дійсно це так, чи всього лиш міф? Давайте це з’ясуємо.

  Люди носять окуляри з двох поширених причин: через короткозорість або із-за далекозорості. Це природнє явище, коли з віком у людей кришталик ока стає менш еластичним, і звісно це впливає на гостроту зору.

  ...

  Здатність бачити формується у дітей від народження до року. В цей період головний мозок «вчиться» правильно сприймати зорову інформацію. Якщо ж очі немовляти функціонують неправильно і є певні порушення, то вилікувати очні захворювання надалі досить складно і дитина менше бачить як 100%. Тому дуже важливо вчасно перевірити стан зорового апарату дитинки.

  ...

  Це природно, коли з віком в організмі людини проходить ряд змін, в тому числі падає гострота зору. Звісно, це явище неприємне, його відчуваєш повсякчас, та безперечно, хочеться усунути дискомфорт і знову бачити на всі 100. Як це можливо?

  Часто для боротьби з ослабленим зором використовуються окуляри з однофокальними лінзами, які мають лише одну зону оптичної дії. Проте вони не коригують зір на віддаленій відстані і приходиться носити по декілька пар окулярів, змінювати їх в залежності від обстановки. А це й незручно, втрачається зайвий час та й набридає.

  ...

  Під час вагітності органи жінки піддаються певним змінам, не виключенням є і очі. Тож які зміни відбуваються із зором? Дізнайтеся в цій статті.

  Насамперед, на зір впливають гормональні зміни.  Посилене вироблення гормонів естрогену і прогестерону впливає на стан білкової оболонки ока, що може привести до незначного погіршення зорових функцій. Однак, цей процес лікарі вважають цілком природним. Як правило, після пологів і закінчення періоду грудного вигодовування гострота зору повертається.

  ...

  Корекція зору за допомогою контактних лінз стала дуже популярною, адже це завжди комфортно та естетично. І багато хто надає перевагу саме мультифокальним лінзам, які дозволяють добре бачити як вдалину, так і поблизу. Їх спеціально розробили для корекції пресбіопії - вікової далекозорості. Такі лінзи вирізняються своїм асферичним дизайном, наявністю декількох оптичних зон, прекрасними показниками вмісту вологи та комфортним носінням.

  Мультифокальні лінзи – це ідеальний варіант для того, щоб одній оптичній одиниці виправляти зорові дефекти для далекозорості і короткозорості.

  ...

  Читання - це невід'ємний процес нашого життя, так ми дізнаємося більше корисної інформації, розвиваємось інтелектуально та просто цікаво проводимо час. Та що ж робити, коли гострота зору погіршилася, і текст перед очима пливе?

  ...

  Лінзи дають можливість по-новому бачити. Завдяки такій корекції зору людина сприймає світ яскравіше та чіткіше. Та які ж лінзи найкращі та найкомфортніші?

  ...

  Чому наш зір падає? Здається на перший погляд, безневинні навантаження на очі, а скільки виникає проблем! От наші предки мали чудовий зір вдалину, від цього залежав результат полювання. Та з часом людина почала фокусуватися більше на близьких предметах, а сучасні школярі та студенти взагалі просиджують багато часу за моніторами ґаджетів.

  ...