Як багато факторів впливає на зір! І спосіб життя, і харчування, генетика... І це ще не все, виявляється, що й гороскоп може вплинути на зір! Це міф астрологів чи все ж таки правда?

Відразу перейдемо до наукових фактів. Ще у 2014 році було проведено дослідження, в якому з'ясувалося, що частіше очні захворювання мають люди, які народилися весною та літом. По знаках зодіаку це Телець, Лев, Діва та Рак. Крім науковців в цьому дослідженні звісно й брали участь і астрологи, які також підтвердили, що ці знаки зодіаку найбільш вразливі до перепадів самопочуття та станів здоров'я.

Чи варто вірити в те, що знак зодіаку якимось чином впливає на зір? Однозначну відповідь дати важко. Адже існує цілий спектр факторів, які чинять ще більш вагомий вплив на зір. Проте, корисну пораду та висновок, який ми можемо дати — це проходити обстеження в офтальмолога хоча б 1-2 рази на рік. Так ви знатимете, яка ваша гострота зору, а при виявленні найменших порушень, лікар призначить вам ефективне лікування.

А якісну діагностику зору та консультацію офтальмолога Ви завжди можете отримати в центрі зору та в салоні оптики "AstraVisus"

 

Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44