Коли людина потрапляє з холодного середовища в тепле приміщення, то відчуває дискомфорт в запотіванні лінз, а отже знаходиться в поганій видимості протягом деякого часу. Причому, після просвітлення лінз, на них замість пароплівки можуть з'являтися краплі вологи. А  тому люди придумують різні способи як уникнути такого неприємного явища.

Ось деякі з них:

  • - застосування різноманітних спреїв, гелів, серветок для лінз

  • - лінзи з нанесенням гідрофобних і олеофобних покриттів

  • - спеціальні конструкційні особливості окулярних лінз.

Гідрофобні покриття

Чимало виробників вдаються до виготовлення багатофункціональних окулярних лінз. Звичайне багатофункціональне покриття має гідрофобні, олеофобні, брудо-, пиловідштовхуючі властивості. Проте навіть у багатофункціональних, при суттєвому перепаді температур замало захисту від запотівання. Тому, якщо Вас турбує саме ця проблема найбільше, варто вибрати лінзу  з цільовим гідрофобним покриттям, там де цього покриття є найбільший процент серед усіх інших. Принцип же такого покриття полягає у відштовхуванні крапель води чи можливого запотівання. При такому покритті, краплі чи плівка миттєво зникають з поверхні, без додаткового протирання серветкою.

Напевно в кожному салоні оптики Ви можете побачити хороший асортимент спреїв, гелів і серветок для протирання лінз. Однак вони забезпечують тимчасове видалення вологи з поверхні. Спосіб використання спреїв такий:

  • - спрей слід нанести на поверхню лінз з обох сторін

  • - ретельно протерти спеціальною гідрофобною серветкою

Попри те, що серветки чи спреї забезпечують тимчасовий ефект, все ж вони є дієвими і додатково щоразу очищують лінзу від забруднення. В умовах карантину це як ніколи актуально. Потрапляючи на лінзу, спреї створюють невидиму гідрофобну плівку, а гідрофобна серветка дозволить в сумі закріпити цей ефект і деякий час Ви зможете насолоджуватись чітким незатуманеним зображенням. Все ж, якщо Ви дуже цінуєте свій час, то можете придбати спеціальні лінзи, що мають високі гідрофобні властивості і Ви ніколи не зіштовхнетесь з проблемою затуманення зображення крізь призму окулярних лінз.

Адреси:
- м. Рівне, вул. Гагаріна,
(067) 172 99 44
(067) 672 99 44
- м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка
14/7(098) 672 99 44