Про шкоду ультрафіолетових променів на очі чули всі. Проте не кожен усвідомлює, настільки ця шкода вагома!Так ось, тривалий вплив ультрафіолетових променів на очі може призвести до катаракти, меланоми, глаукоми, макулодистрофії. Та відразу вас лякати так не будемо. Адже при правильному захисті від сонця Вашим очам ультрафіолет не загрожує.Просто потрібно носити сонцезахисні окуляри.

Тільки перш як купувати окуляри, зверніть увагу на ступінь їх захисту. Він зазначений на внутрішній стороні дужки окулярів.
- "0" - до цієї групи належать сонцезахисні окуляри, лінзи яких пропускають 80% до 100% сонячних променів. Тобто такі окуляри майже не захищають, вони як стильний аксесуар і все.

- "1" - такі окуляри пропускають від 43% до 80% сонячного випромінювання. З такими окулярами можна захистити очі, проте частково.

- "2"- лінзи пропускають від 18% до 43% УФ. Для похмурих днів такі окуляри чудово підходять. Та ось в яскравий сонячний день варто купити окуляри з вдосконаленим захистом від ультрафіолету.

- "3" - сонцезахисні окуляри пропускають до очей лише 8-18% сонячного випромінювання. Такі окуляри можна уже використовувати на морі та в тропічних країнах.

- "4" - Ці окуляри мають максимальний захист, бо пропускають від 3 до 8% променів від сонця. Вони особливо знадобляться любителям гірських подорожей та жителям країн, що розміщені на екваторі.Варто зазначити, що ступінь захисту на сонцезахисних окулярах може зазначатися такими термінами як Cosmetic, General та High - protection.

Отже, якісні окуляри — це якість Вашого зору. Центр зору та салон оптики "AstraVisus" має широкий асортимент новинок сонцезахисних окулярів 2019, які є сертифікованими та зі 100% захистом від ультрафіолету.

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44