У спекотне літо так важливо захистити свої очі від яскравого сонця. І сонцезахисні окуляри — це хороший вибір тих, хто хоче одночасно стильно виглядати та турбується про власне здоров'я.Зараз так багато моделей окулярів, що просто розбігаються очі під час вибору. Тому, щоб правильно зробити свій вибір, варто ознайомитися з сонцезахисними окулярами 2019 року.

1. "Котяче око" - оправи з таким стилем зараз користуються особливим попитом. Їх полюбляє носити молодь та люди, які бажають вдало підкреслити свій імідж. Купити окуляри "котяче око" можна в салоні оптики "AstraVisus" (м. Рівне, Соборна,112).

2. "Авіатори" - трендові окуляри, які так полюбляють носити американці. Модні окуляри-авіатори — це стильний аксесуар, який личить як жінкам та чоловікам.

3. Сонцезахисні окуляри-багатокутники. Такі окуляри не залишать нікого поза увагою. Їх обожнюють носити підлітки та дорослі. Окуляри-багатокутники — це хороша альтернатива для тих, хто носив раніше окуляри круглої форми.

В центрі зору та в салоні оптики "AstraVisus" можна купити сонцезахисні окуляри різних виробників: Despada, Oliver, Mario Rossi, Provision, Moschino, Ray-Ban, Vogue та інші.Модні та сучасні сонцезахисні окуляри 2019 - це насамперед Ваш вибір зручності та комфорту. Якщо окуляри Вам подобаються та чудово сидять на переніссі та не тиснуть, тоді це модель, яка Вам найліпше підходить. Врахуйте не лише зовнішній дизайн, а й потреби та свій стиль одягу. Тоді окуляри доповнять Ваш образ та стануть чарівним акцентом у Вашому погляді.

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44