До вибору сонцезахисних окулярів варто підійти з відповідальністю. Адже якісні окуляри забезпечать Вам надійний захист від сонця та подарують задоволення від носіння. Та ось, на дизайн ми відразу звертаємо увагу, а на колір лінз — вже потім. Та як насправді впливає колір лінз на зір?

1. Чорні та сірі лінзи. Чорні або сірі лінзи допомагають зменшити відблиски, не змінюючи відтінки кольорів. Вони безпечні для водіїв, адже зменшують яскравість відблисків.

2. Жовті та золоті лінзи. Лінзи даних кольорів добре підходять для зимового спорту. Вони не дуже зменшують яскравість, але допомагають підвищити контрастність в умовах низького освітлення, такого, яке буває у сніжну або у хмарну погоду.

3. Окуляри із зеленими лінзами – це найкращий варіант для повсякденного використання. Вони допомагають зменшити яскравість і одночасно з цим роблять тіні більш яскравими.

4. Рожеві лінзи. Хочете покращити ваше сприйняття глибини і деталізацію бачення? Тоді придбайте сонцезахисні окуляри з лінзами рожевого кольору. Вони підвищують контрастність в умовах поганого освітлення і зменшують втому очей.

5. Блакитні та фіолетові. Хоча лінзи даного кольору не дуже ефективні у зниженні відблисків, але блакитні або фіолетові лінзи відмінно впливають на зниження яскравості.

6. Коричневі та мідні. Коричневі та мідні лінзи забезпечують найбільшу контрастність. Вони ефективні при будь-яких умовах освітлення, тому вони ідеально підходять для водіїв. Якщо ви шукаєте неперевершену чіткість з мінімальним спотворенням зображення, коричневі лінзи є відмінним вибором для повсякденного носіння.

Отже, під час вибору сонцезахисних окулярів, звертайте увагу, насамперед, на власні потреби. А обрати якісні та стильні окуляри Ви можете в салоні оптики "AstraVisus".

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44