Недарма ж кажуть, що очі — як дзеркало душі. Виявляється по очах і їх станом можна діагностувати проблеми зі здоров'ям і виявити складні захворювання.

Наприклад, кровоносні судини, що знаходяться на задній частині ока є тісно пов'язаними зі здоров'ям серця. Ось чому під час діагностики зору офтальмолог комплексно досліджує і рефлекси зіниці, кришталика ока, сітківки та зорового нерва. Високий кров'яний тиск може навіть призвести до пошкодження основного кровопостачання ока. Чим це небезпечно? Регулярний підвищений кров'яний тиск може призвести до кровотечі в очах, помутніння зору, набряків, пошкодження зорового нерва і навіть інсульту в сітківці з повною втратою зору.

Дуже часто пацієнт навіть і не здогадується, що в нього підвищений кровоносний тиск. А от окуліст виявляє проблеми не тільки з очима, а й може запідозрити захворювання, які спричинили погіршення зору.

Цукровий діабет — ще одне захворювання, яке досить часто виявляється лікарем-офтальмологом під час обстеження очей пацієнта. У зв'язку з високим вмістом цукру, виникають проблеми з дрібними кровоносними судинами ока.

Вчасна діагностика зору в "AstraVisus" - запорука успішного лікування.

Артрит — теж може проявитися під час діагностики зору. Пацієнт відчування біль, почервоніння та сухість очей. Важка стадія, що не супроводжується системним лікуванням може призвести до серйозних пошкоджень рогівки.

Отже, наші очі про нас можуть багато розповісти, і навіть про стан здоров'я цілого організму. Тому проходьте 1-2 рази на рік діагностику зору в "AstraVisus" та бережіть своє здоров'я.

 


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44