Спосіб життя сучасної людини не завжди позитивно впливає на здоров'я. Малорухлива робота, мінімальне проведення часу на свіжому повітрі, комп'ютер та гаджети, — все це впливає на самопочуття та зір. І згодом, можна відчути такі симптоми як біль в очах, печіння, дискомфорт та інші. Це може свідчити про перевтому або значно серйозніші недуги. І щоб це з'ясувати, пацієнту необхідно пройти діагностику зору.

Обстеження, які здійснює офтальмолог під час діагностики зору:

1) Рефрактометрія — метод комп’ютерної діагностики рефракції ока, який дає об’єктивні дані про наймінімальніші порушення рефракції як у дорослих, так і у дітей (далекозорість, короткозорість і астигматизм).

2) Тонометрія — процедура, яка дозволяє виміряти внутрішньоочний тиск та виявити ризик виникнення глаукоми.

3) Офтальмоскопія — огляд очного дна за допомогою спеціальних інструментів (офтальмоскопа або фундус-лінзи), який дозволяє оцінити сітківку, диск зорового нерва, судини очного дна. А також дане дослідження дозволяє виявити різні патології: місця розривів сітківки і їх кількість; виявити витончення ділянки, які можуть привести до виникнення нових вогнищ хвороби.

Такі дослідження є основними, якщо ж лікар помітить, що у пацієнта наявні певні порушення зору, то офтальмолог проводить додаткові тести та дослідження. А комплексну діагностику зору та консультацію лікаря Ви завжди можете отримати в центрі зору та в салоні оптики "AstraVisus".

 


Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44