Сучасні салони оптики вражають своїм широким асортиментом товарів. І все це робиться з єдиною метою, щоб споживач був задоволений своєю покупкою. Та іноді, маючи навіть можливість вибирати з десятків, а то й сотень окулярів, клієнт просто не в змозі визначитися, що саме він хоче, які оправи йому більше до душі. І що дійсно дуже важливо, це обрати окуляри, які не тільки будуть естетично та привабливо виглядати, а й практичні та зручні у використанні. Так, багато окулярів відрізняються лише типами кріплення завушників: винтики або флекси. Які ж тоді обрати, які кращі? Сьогодні у цій статті ми це з’ясуємо.

Зараз дуже часто зустрічаються оправи із завушниками. Вони порівняно недорогі, тому користуються попитом на ринку. Проте, перш як купувати такі оправи необхідно зважити на один нюанс: у процесі використання гвинтик, який тримає дужку, поступово розкручується і одного разу повністю відпадає. І дуже часто цей гвинтик просто губиться, а знайти його майже неможливо. Ще б пак, такий маленький, він майже непомітний, як його взагалі можливо знайти! Тому в такому разі потрібно йти в салон оптики або там, де можуть перемонтувати оправу. Буває, що в ремонт просто не доцільно здавати, адже вартість його майже дорівнюватиме самій оправі (якщо оправа, звісно з дешевших).

Крім того, якщо знімати і одягати окуляри, тримаючи за одне вушко - з часом виникне перекіс. Це позначиться на якості зображення. А надалі зір може навіть погіршуватися. Звичайно, якщо проявляти акуратність та своєчасно підкручувати гвинтики, то така оправа може довго прослужити, забезпечивши зоровий комфорт.

А як щодо флексів? По суті флекси – це пружинки, які кріплять дужки в оправі. Оправа з таким кріпленням є трохи дорожчою, проте й надійнішою.

За допомогою флексів можна підлаштувати посадку окулярів конкретно під певну особу. Така оправа є комфортною та зручною. Такі окуляри можна тримати і знімати за один завушник і не боятися, що якийсь гвинтик випаде та втратиться. Перевага флексів полягає в тому, що їх кут розкриття становить 150-160 градусів, а при гвинтовому кріплення це становить лише 100 градусів. Звичайно, у оправи з флоксами не виникає перекіс і термін їх експлуатації значно вищий.

Однак, кожен вправі обрати ті оправи, які найбільш до вподоби. Широкий асортимент якісних та на будь-який смак оправ є в салоні оптики «AstraVisus», тому тут Ви зможете собі підібрати найкращий варіант.