З кожним роком проблеми з зором торкаються все більшу кількість людей. Та тут не дивно, адже сучасний спосіб життя важко уявити без технологій, використання комп'ютерів тощо. З одного боку, науковий прогрес полегшує нам життя, з іншого — залишає негативний відбиток на нашому здоров'ї. Та до причин погіршення зору належать також харчування, спадкові захворювання, травми ока... Перелічувати це все не будемо, а краще зосередимося на важливому питанні: що робити, щоб зір більш не погіршувався?

1) Окуляри. Наприклад, у Вас зір - 1, та окулярів носити Ви ще не хочете...А дарма, якщо не використовувати методи корекції, то зорові м'язи будуть ще більш напружуватися, щоб компенсувати недостачу зору. У свою чергу, це призводить до перевтоми зорових м'язів і як наслідок до ще більш погіршення зору. Ось чому, можна досить почути такі слова від людини в окулярах: "Почала носити окуляри, а зір ще більш погіршився!". А Ви відразу запитайте, чи регулярно вона носить окуляри, і чи виконує усі рекомендації лікаря. До речі, окуляри зараз не єдиний метод корекції зору, спробуйте альтернативу — носити контактні лінзи.

2) Правильне харчування. Так, фастфуди, нерегулярне приймання їжі, мінімальне споживання вітамінів — все це негативно відбивається на Вашій гостроті зору. Тому візьміть себе в руки та складіть список продуктів, які необхідно та корисно споживати для повноцінного функціонування зорового апарата.

3) Висипайтеся! Повноцінний сон — це спати від 6 до 8 год в добі, при цьому лягати спати до 23.00. Такий ритм потрібно організувати, щоб наші гормони повноцінно функціонували. І до речі, спіть не при лампі, а в темноті. Наприклад, мелатонін виробляється організмом тільки в повній темряві, а при потраплянні світла на сітківку ока (навіть під час заплющених очей) епіфіз зупиняє синтез мелатоніну. Під час здорового сну наші очі розслабляються та відпочивають!

4) Не перенапружуйтеся під час роботи за комп'ютером. Стежте, щоб Ваші очі не відчували зайву сухість, робіть регулярну гімнастику для очей та чергуйте час роботи з відпочинком.

5) Регулярно відвідуйте офтальмолога. Хоча б 1-2 рази на рік приходьте на консультацію до лікаря, нехай він обстежить Вас та проведе комплексну діагностику зору як в центрі зору "AstraVisus". Повірте, краще відразу виявити маленькі зорові відхилення, ніж потім затягнути з захворюванням і довго лікуватися.

Збережіть свій зір разом з "AstraVisus"!

 

 

Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44