Прекрасна частина нашого людства вже давно вдається до маленьких хитрощів, як гарно та доглянуто виглядати навіть коли несприятлива погода. Тому, якби не описували фахівці про шкідливість солярію, жінки все одно туди ходитимуть.

Для тих, хто регулярно відвідує процедури штучного загару варто пам‘ятати, що засмагати без окулярів категорично заборонено. Насправді, сонячні ванни приймати корисно для всього тіла, проте, саме ділянка навколо очей є по-особливому ніжною і вразливою. Та зловживання і нехтування правилами може завдати великої шкоди для очей і шкіри. Насамперед, маєте ризик появи зморщок, зневоднення шкіри, погіршення зору. Це основні вагомі причини того, чому не дозволяється засмагати без окулярів.

Як правило у всіх салонах пропонують спеціальні окуляри, але варто було б мати свої особисті. Окуляри мають блокувати 97% світла та мати захист до 60%. Перед процедурою засмаги, слід зволожити шкіру навколо очей за допомогою спеціальних захисних засобів. Вони теж мають мати захист не менше 15 UV. А для тих, хто користується контактними лінзами, рекомендується на час процедури їх зняти або додатково зволожити. Якщо ж і після дотримання всіх норм і правил в солярії, ви все-таки відчуваєте дискомфорт чи печію в очах, відмовтесь від солярію взагалі.


Наші адреси:

м. Рівне, вул. Соборна, 112 (067) 172 99 44

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67 (067) 672 99 44

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка 14/7 (098) 672 99 44