Всі хочуть бути красивими та стрункими. Та багато сучасних людей стикаються з проблемою зайвої ваги. Нераціональне харчування, малорухливий спосіб життя, неповноцінний сон – все це впливає на те, що людина починає набирати зайві кілограми. Здавалось, це лише позначається на фігурі? Та ні, зайва вага впливає навіть на зір!

Так от, якщо людина має зайву вага, то вона отримує додаткове навантаження на організм, на кровоносні судини, які розміщені в очах. А це в свою чергу і впливає негативно на зір. Чим вищий індекс ваги людини, тим і більша ймовірність розвитку очних захворювань. І за деякими дослідженнями зайва вага може призвести навіть до глаукоми, катаракти, діабетичної ретинопатії і некробіозу жовтої плями. А за висновками ізраїльських вчених, було навіть виявлено зв’язок між зайвою вагою та ступенем тяжкості очних хвороб, які призводять навіть до сліпоти.

Як бачимо, наслідки невтішні. Чому ж так зайва вага впливає негативно на зір? Лише через додаткові навантаження на організм?

Для того, щоб зоровий апарат людини повноцінно функціонував, необхідно вживати в нормативній кількості вітаміни, особливо вітамін А та поліненасичену жирну кислоту омега-3. А при наявності зайвої ваги досить часто спостерігається їх дефіцит в організмі. Тому зайва вага – це не лише додаткові навантаження на серце та організм в цілому, а й порушення обміну речовин в організмі.

Тому, якщо ж Ви хочете уникнути проблем з зором, які виникають через зайву вагу, почніть турбуватися про своє здоров’я уже зараз! Збалансуйте своє харчування, запишіться на фітнес, вживайте багато фруктів, які так багаті на вітаміни. Піклуєтеся про свій зір та приходьте на огляд до офтальмолога в центр зору «AstraVisus».