Купуючи окуляри, кожен бажає, щоб вони служили тривалий термін та були зручними. Метал чи пластик? Якому матеріалу надати перевагу?

Міцнішими, звісно, є металеві оправи. Та це при умові, якщо в них дійсно високої якості сплав. Наприклад, титанові оправи вважаються одними з найнадійніших окулярів, адже вони міцні, легкі, гіпоалергенні та мають низьку здатність до окислення.

Така оправа вартує дорожче, проте вона буде служити Вам довгі роки.

Оправи з пластику вирізняються більш яскравим дизайном, за допомогою них можна більш підкреслити свою індивідуальність. Якщо оправа виготовлена з полегшеного пластику, її теж зручно носити і вона не буде давити на перенісся. На таких оправах теж не варто економити, адже якісна пластикова оправа може прослужити, як і металева, головне правильний догляд та ставлення до неї.

Щодо догляду за окулярами (як і металевих, так і пластикових), то їх варто знімати та одягати двома руками, щоб уникнути розхитування та деформацію дужок, зберігати в спеціальному футлярі та протирати серветкою з мікрофібри при потребі.Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44