Чому одні люди носять окуляри навіть просто для краси, а інші ненавидять їх одягати? А все тому, що хтось обрав вдало оправу, під свою форму обличчя, стиль, а хтось просто купив, "бо потрібно".

Отож, нумо ознайомимося з основними типами сучасних окулярів:

1.Вейфарер. Популярні в 50-х, такі окуляри надовго виходили з моди, потім поверталися. Із 2000-х років і дотепер вейфарери є чи не найпопулярнішими і найуніверсальнішими окулярами. І від сонця, і для корекції вад зору. І для чоловіків, і для жінок.Існує безліч форм і варіацій вейфарерів, але в них завжди пластикова й відносно товста оправа, а форма скелець (лінз) близька до квадратної.

2. Котячі очі або ж «кицьки». Ви здивуєтеся, проте ці окуляри з акцентованими, загостреними верхніми куточками – теж із 50-х. І така форма виключно пасує жінкам.

3. Броулайн. У прямому перекладі «броулайн» – це лінія брів. Дійсно, окуляри-броулайни обрамляють очі як брови. У них акцентована верхня частина, а нижня частина – тонка, майже непомітна. Броулайни – це теж окуляри з 50-х, тоді вони були дуже популярні, щоправда, більше у чоловіків.

4. Авіатори. Як нескладно здогадатися з назви, авіатори були створені для пілотів. І було це ще в далекому 1936 році. Слабким зором пілоти не страждали, авіатори служили тільки для захисту очей від сонця. Саме авіатори вважаються першими в історії сонячними окулярами, які надійшли в масове виробництво. Але в наш час оправи «авіатор» з успіхом використовуються і для окулярів з діоптріями. Їхні відмінні риси – тонка металева оправа й овальна форма.

Крім цих форм, є ще класичні прямокутні, прямокутні, багатокутні, круглі окуляри. Насправді форм оправ є дуже багато, головна особливість вибору окулярів, — їх потрібно міряти і відчувати по комфорту. Тому, якщо Ви бажаєте вдало підібрати собі окуляри, звертайтеся в центр зору та в салон оптики "AstraVisus".

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44