Погодні умови бувають непередбачуваними, тоді як зробити водіння безпечним? Дощ, сніг, туман, - все це може завадити під час керування автомобілем. Що тоді робити?

Так от, якщо дощ заважає огляду автодороги за кермом,  надягайте поляризовані сонцезахисні окуляри. Завдяки ним, Ви зможете краще бачити через мокре лобове скло. А якщо на вулиці злива або яскраве сонце поляризовані окуляри не тільки знімуть напругу очей, але поліпшать видимість огляду за кермом. Адже поляризовані сонцезахисні окуляри створені для того, щоб блокувати горизонтальні компоненти розсіяного світла. І до речі, звичайні сонцезахисні окуляри не здатні поліпшити огляд під час руху в дощову погоду. Вони просто зроблять огляд більш темним, а от поляризовані сонцезахисні окуляри якраз здатні суттєво покращити видимість водія.

Крім того, у сутінках чи в несприятливу погоду важливо подбати і про хороше освітлення дорожнього полотна. Фари автомобіля теж з часом забруднюються, а тому проводьте регулярну їх очистку, поліровку або в разі потреби й заміну.

І ще, здавалося б, проста порада: приберіть зайве. Не варто прикріплювати різні наклейки та прикраси на лобовому та задньому склі, особливо ще й у великій кількості, адже все це заважає Вам сконцентруватися на дорозі та погіршує видимість.

І ще, що головне – це регулярно перевіряйте свій зір. Через часту напругу очей, гострота зору під час керування автомобілем може погіршуватися. Тому подбайте про свою безпеку на дорогах.