ST. LOUISE

Його історія веде відлік з 1996 року, коли в продажу з'явилися перші колекції TEMPO і ST. LOUISE, а через рік була випущена і сонцезахисна серія. У 2000 році компанія виходить на ринок нашої країни і починає продавати коригуючі лінзи. Через 6 років в Москві відкрилася оптична майстерня з виробництва окулярів, а ще через 2 роки така ж майстерня почала роботу і в Санкт-Петербурзі.
У 2009 році компанія заснувала лабораторію з виробництва індивідуальних лінз, а в 2015 році в Петербурзі відкривається лабораторія по нанесенню на них покриття HARD MULTI COATED. Пізніше філії компанії виникли в Новосибірську, Єкатеринбурзі, Казані, Краснодарі, Волгограді, Красноярську, Сімферополі, Воронежі, Ростові-на-Дону і Нижньому Новгороді. Там споживачам пропонується великий вибір високоякісних оправ і сонцезахисних окулярів.


Особливості виробництва

Компанія ST. LOUISE розвивається дуже стрімко, активно впроваджуючи нові технології. Вона працює в декількох напрямках. Є виробничі потужності, на яких випускають оправи та лінзи для медичних очок, а також сонцезахисні окуляри. Існують майстерні, оснащені сучасним обладнанням японської фірми NIDEK, де виготовляють окуляри будь-якої складності за рецептом лікаря.
Компанія ST. LOUISE відрізняється високою продуктивністю: щорічно бренд випускає на ринок близько 200 нових позицій, прагне оновлювати свої колекції кілька разів на рік, щоб завжди залишатися в тренді.

Всі продукти ST. LOUISE відповідають сучасним вимогам ринку:

-мають елегантний дизайн, що враховує актуальні модні тенденції;

-відрізняються практичністю і зручністю у використанні;мають високу якість, але залишаються доступними за ціною.

Виробничі процеси ST. LOUISE припускають багаторазовий контроль якості основних характеристик продукту. Оправи для окулярів завжди виходять міцними, розрахованими на тривалий період експлуатації. Для їх виробництва використовуються надійні сучасні матеріали: легкий ацетат целюлози, одержуваний з бавовни або деревної маси, і метал, в тому числі титан. Металеві елементи обов'язково мають антикорозійне покриття.

Стиль і комфорт

Величезний асортимент окулярів і оправ, представлених в нашому каталозі, здатний задовольнити потреби громадян практично всіх вікових і соціальних категорій. Компанія випускає приголомшливі дитячі, чоловічі, жіночі колекції, а також моделі унісекс. Тут можна знайти і строгу класику, і екстравагантні аксесуари для вечірок, прикрашені стразами, візерунками, малюнками, лазерними гравировками.

Дизайнери бренду вдало комбінують різні кольори і матеріали, створюючи окуляри всіх можливих форм: авіатори, кішки, метелики, квадратні, круглі, прямокутні, овальні, clubmaster, wayfarer.
Особлива увага приділяється деталям: формі моста оправи, кріпленням дужок. При створенні колекцій враховуються не тільки тенденції моди, але і новітні дослідження в сфері ергономіки. Для користувачів дуже важливо, щоб окуляри утримувалися на своєму місці під час різких рухів і не викликали дискомфорту при тривалій шкарпетці.Окуляри ST. LOUISE не викликають неприємних відчуттів під час використання, не дратують і не натирають шкіру.


Колекція оправ ST. LOUISE включає в себе великий вибір моделей - від строгих класичних до відверто екстравагантних. Прекрасній половині людства дизайнери марки пропонують найсміливіші і несподівані рішення.