Кожні батьки хочуть, щоб їхня дитина виросла успішною, освіченою та фінансово забезпечена. І, якщо раніше, навчання дитини проводилося за допомогою різних ілюстрованих книг, то зараз - це сучасні гаджети. Крім того, особливої популярності набувають IT-курси для дітей та вивчення основ програмування з раннього дитинства. Звісно, такий розвиток корисний та ефективний, проте сучасні технології й позначаються й на здоров’ї, зокрема на зорі.

Якщо прислухатися до порад науковців, то дитині вперше можна сідати за комп’ютером тільки у 8 років і проводити не більше 15 хв на день. З 12 років можна двічі на день працювати дитині за комп’ютером по 45 хв з перервою 30 хв. Звичайно, таких нормативів зараз ніхто не дотримується. Що ж тоді робити?

Ідеальний варіант - це записати дитину на гурток з тенісу, бадмінтону, футболу чи плавання. Такий активний відпочинок - це не просто фізичний розвиток, це й чудове зняття зайвої напруги з очей. Дитині буде цікаво проводити так час і водночас це хороший релакс для очей.
Також варто привчити дитину виконувати регулярно гімнастику для очей. Кругові рухи очима та вимальовування уявних цифр очима, швидке моргання, - такі вправи дуже прості та водночас ефективні.

Батькам варто водити дитину регулярно на огляд до офтальмолога. Така комплексна діагностика зору дозволить виявити найменші порушення і швидко їх вилікувати (головне не затягувати захворювання).
Отже, зараз від комп’ютера відмовитися неможливо, тому уважно стежте, скільки часу на день проводить дитина за гаджетом та привчіть її робити вправи для очей.

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44