Відчуваєте сухість очей? Або у вас підвищена світлочутливість, наявне почервоніння? І замість того, щоб піти на обстеження до лікаря, Ви й далі продовжуєте працювати за комп'ютером? Тоді можна з великою ймовірністю стверджувати, що у вас наявний синдром сухого ока.

Та відразу не лякайтеся, нумо з'ясуймо все послідовно: що зумовило наявність такої проблеми, та що робити, щоб не відчувати дискомфорт в очах.

1) Рідко моргаєте. Як тільки Ви концентруєте увагу на моніторі комп'ютера Ви несвідомо забуваєте моргати, а це призводить до пересихання слізної плівки.

2) Перевантаження зорового апарата. Регулярна і довга напруга очей офісного працівника за монітором призводить до того, що слізна рідина виробляється у меншій кількості, страждає слізна плівка та рогівка.

3)Зовнішні фактори: кондиціонер, теплові обігрівачі, сильний вітер.

4) Синдром сухого ока досить часто може розвинутися в людей, котрі носять контактні лінзи.

5) Ускладнення від кон'юнктивіту, хвороби рогівки, кератиту. До сухості очей може навіть призвести авітаміноз та захворювання шкіри.

Що робити і як усунути синдром сухого ока?

Найпопулярніший та один з ефективних методів лікування сухості очей — це використання спеціальних штучних сліз. В аптеках дуже велика кількість різноманітних очних капель від сухості очей. Та купувати без рецепта не варто. Тому що спочатку потрібно пройти обстеження в офтальмолога і він дослідивши Ваші індивідуальні особливості гостроти зору порадить та випише ліки. Таке обстеження можна пройти в центрі зору та в салоні оптики "AstraVisus".

 

Контакти "центру зору та салону оптики":

м. Рівне, вул. Соборна, 112.

Тел. (067) 172 99 44.

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67.

Тел. (067) 672 99 44