Ray-Ban

Протягом 80 років бренд Ray-Ban підтримує репутацію чудового стилю, якості і безпомилковості!

Важко повірити, але стрімкого процвітання американської авіації сприяло саме появи окулярів Ray-Ban Aviator. Справа в тому, що на початку минулого століття льотчики потребували надійного захисту очей під час польотів на великій висоті. А ті прототипи захисних масок зі шкіри та пластику, якими вони користувалися, не давали потрібного ефекту.

За якість виробів відповідає провідний виробник оптики світового масштабу - італійська компанія Luxottica Group. Вона береже свою лідерську репутацію, тому передбачає комплексний підхід до виготовлення товарів. Компанія вибирає виключно високоякісні матеріали, задіє в роботі тільки кращих майстрів, проводить різноманітні випробування готової продукції на міцність і ефективність.
На окрему увагу заслуговують ексклюзивні технології виготовлення лінз. Ці вироби легкі, міцні, безпечні в експлуатації, мають властивість пристосовуватися до будь-яких погодних умов, захищаючи очі від яскравого світла і ультрафіолетового випромінювання. Надзвичайно популярні дзеркальні фотохромні лінзи, розроблені за унікальною технологією.


Суворий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє отримати в результаті якісні, функціональні, зручні і стильні окуляри. Історичною моделлю Ray-Ban можна назвати розроблені першими окуляри Aviator. Вони стали гідною відповіддю на прохання командування BBC Америки створити такі окуляри, які змогли б забезпечити захист очей військовослужбовців від яскравого сонця і одночасно гарантувати чітке зображення. В 1937 році під брендом  вийшли в світ культові Aвіатори, призначені для пілотів.


Лінзи були зроблені зі скла зеленуватого кольору і мали форму краплі.  Окуляри відмінно захищали очі і були настільки комфортними, що військові льотчики не розлучалися  навіть поза службою. Так з'явилася ідея ввести модний аксесуар в широке використання. З кожним роком компанія пропонує все нові моделі окулярів. Неповторний дизайн і небачене до цього якість - всі вони стають культовими, приносячи неймовірну популярність бренду Ray-Ban. 1952 рік дав початок нової хвилі успіху Ray-Ban, створивши класику, улюблену до нашого часу - окуляри Wayfarer. У пластикових і металевих оправах, яскравих забарвлень, зручні, компактні - ці моделі підбудовувалися під час і потреби публіки, борючись за свою популярність. Маючи в різні роки змінний успіх, «вайфаери» все ж визнані одними з найбільш модних аксесуарів XX століття.


Сучасні оправи сповнені свіжих ідей, цікавих дизайнерських рішень, і в той же час зберегли традиційні класичні форми і геніальну простоту стилю. Оформлено в стриманих пастельних тонах або ж в різнобарвному виконанні, великі або витончені силуети - Wayfarer найбільш затребувані очки за всю історію моди.

Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44