Provision (Провіжн) - це український  бренд сонцезахисних окулярів і медичних оправ.
Інформація про компанію Provision (Провіжн)

Компанія Provision була заснована в 2005 році в Україні. Provision є першою українською маркою, яка займається виробництвом оптики. Протягом усіх цих років компанія продовжує активно розвиватися. На даний момент Provision це успішний бренд, під яким проводиться високоякісна оптика. Вся продукція Provision сертифікована і відповідає світовим стандартам якості.
Крім високої якості бренд може похвалитися демократичними цінами на свою продукцію. Ці два показники зробили Provision однією з лідируючих компаній України, в своєму сегменті.
В асортименті Provision представлені оптичні та сонцезахисні окуляри, лінзи, а також оправи. Для виробництва очок Provision використовуються тільки якісні матеріали. Завдяки цьому надягаючи сонцезахисні окуляри, Ви не відчуваєте незручності, навколишній світ не спотворюється, а очі не втомлюються.У той же час дизайн очок Provision не поступається світовим брендам оптики. У кожній новій колекції можна відстежити модні тендендовие акценти, що робить бренд Provision ще більш привабливим в очах любителів фешн-новинок.Окуляри Provision можна знайти в спеціалізованих магазинах по всій території України.

Філософія компанії Provision звучить не інакше як «Унікальне поєднання функціональності і моди, технології та дизайну в кожному продукті».

Колекція оправ під маркою «Provision Eyewear» поєднує в собі принципи успішного оптичного продукту: якість, професіоналізм в деталях і доступну ціну.

Частина колекції (близько 650 моделей) може порадувати покупців з різними запитами: класичні чоловічі та жіночі моделі, виконані в неперевершеному німецькому стилі, витончені жіночі оправи з монелю і найкрасивіших квітів ацетату, декоровані стразами різних форм і відтінків з яскравими, пишними заушнікамі в дусі останніх тенденцій італійських майстрів, моделі зі сплаву з ефектом «пам'яті», перенісся і заушники яких повертаються в початкове положення після деформації, суперстильні оправи з алюмінію з бездоганно підібраною комбінацією кольорів, моделі з ацетату ексклюзивних кольорів: бірюзового смарагдового з рожевою хвилею, насиченого синього з вкрапленнями яскравих сонячних відтінків.

Крім дизайнерських і технічних витребеньок в колекції «Provision Eyewear» представлено близько 30 моделей з рідкісною функціональною особливістю - це оправи з магнітною поляризованою кліпсою, яка забезпечує додатковий комфорт в сонячну погоду, особливо людям, у яких в окуляри ставляться лінзи складної рецептури.

Відчувай комфорт разом з Provision!


Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44


м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44


м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44