Чи можливо завдяки правильному харчуванню вилікувати очні хвороби? Чи здатні продукти харчування назавжди усунути проблеми зору?

Ще в 1958 році експериментальним шляхом вчені довели, що прийом певних вітамінів (найпершим них досліджували вітамін Е), які є і в їжі, дозволяє запобігти дегенерації макули (зона жовтої плями – центр сітківки ока, на якому фокусується світловий пучок). І результати даного експерименту вражали: дві третини учасників змогли уникнути розвитку порушень зору, просто поліпшивши стан жовтої плями.

Ще одне цікаве дослідження, яке було проведено в США в рамках Національної програми перевірки здоров’я та харчування, дозволило стверджувати, що ризик розвитку такого захворювання як дегенерація макули у людей, які дотримуються дієти та вживають продукти, в яких міститься в достатній кількості бета-каротин, на 43% нижчий, ніж в тих, хто так не харчується. І до речі, вживання шпинату або листової капусти 5-6 разів на тиждень знижує ризик розвитку дегенерації макули до 88%.

Вагома причина для того, щоб прислухатися та правильно харчуватися, правда ж? Давайте тоді вияснимо, які продукти є корисними для очей та допоможуть зберегти на довго зір? Ось перелік найбільш корисних продуктів харчування для зору:

1. Капуста. У ній містяться лютеїн і зеаксантин, які накопичуються і дозволяють тривалий час зберігати хороший зір. Їх основна функція - захист від шкідливого впливу світла. Крім того, ці речовини запобігають появі катаракти. Також в капусті є вітаміни А і С, які відповідають за швидкість адаптації очей до темряви і захист від впливу шкідливих радикалів.

2. Лосось. Саме в цьому продукті міститься велика кількість омега-3 кислот, які дозволяють захистити людське око від надмірного пересихання, і тим самим знижують ризик розвитку глаукоми, а також дегенерації макули. А для того, щоб відчувати позитивний результат, досить з'їдати по 100 гр. риби 2 рази в тиждень. Крім лосося, підійдуть тунець, макрель, сардина або оселедець.

3. Миндаль. Регулярне його вживання запобігає розвитку очних захворювань, адже саме в миндалі міститься багато вітаміну Е, який так необхідний для повноцінного функціонування зорової системи людини.

4. Авокадо. Його вживання дозволяє підвищити рівень лютеїну в організмі і, тим самим, знизити ризик розвитку катаракти і дегенерації макули.

5. Чорна смородина. Вона містить багато антиоксидантів, які забезпечують хороший зір людини.

Крім того, в раціон харчування потрібно включати такі продукти як морква, шпинат, броколі, яйця, болгарський перець, морепродукти. Вони забезпечують організм людини необхідними вітамінами та антиоксидантами, які необхідні для зорової системи.

Проте варто пам’ятати, що від серйозних очних захворювань продукти харчування не зможуть вилікувати, в цьому випадку необхідно консультуватися з офтальмологом. В центрі зору «AstraVisus» Ви завжди зможете зробити якісну діагностику зору та в разі виявлення порушень зору, лікар призначить Вам правильне лікування та відповідну корекції зору.