Polaroid - один з найпопулярніших оптичних брендів в світі. Фактом свого народження і подальшого процвітання марка зобов'язана видатному фізику і промисловцеві з американського штату Коннектикут Едвін Герберт Ленд (Edwin Herbert Land), на рахунку якого 535 патентів на різні винаходи. Одне з найважливіших винаходів, що забезпечили йому нетлінну славу, відноситься до 1929 року: мова йде про синтетичному поляризаторі світла, який до цього дня є основою всіх поляризаційних лінз, що застосовуються в захисних окулярах і фотоапаратах, а також попередником поляризаційних лінз нового покоління UltraSight, використовуваних сьогодні у всіх сонцезахисних окулярах марки Polaroid. Через шість років після винаходу синтетичного поляризатора, а саме в 1935 році, Едвін Ленд представив на суд оптичної громадськості перші зразки очок з поляризаційними лінзами і, окрилений заявою, поданою успіхом, вже в 1937 році створив компанію Polaroid Eyewear, чий внесок в розвиток оптичної галузі важко переоцінити. На Всесвітній виставці 1939 року в Нью-Йорку компанія демонструє перші в історії окуляри для перегляду фільмів в 3D- форматі, в 1940-і роки налагоджує виробництво очок з поляризаційними лінзами для захисту очей пілотів і спортсменів, в 1950-і роки створює колекцію сонцезахисних окулярів Cool Ray, і це було новим словом в захисті очей від заважають віддзеркалень. Одним з культових символів 1960- х років стали окуляри Polaroid в оправі моделі Windsor, а розробки компанії періоду 1970-х років, зокрема нова ексклюзивна технологія полірування лінз на пресі, яку вперше застосували на новій фабриці компанії в Шотландії, задали вектор розвитку галузі на кілька найближчих років. У 1985 році спільно з тенісистом Борисом Бейкером компанія створює окуляри популярної і сьогодні форми «авіатор» зі змінними лінзами і представляє модель Image, від початку і до кінця розроблену Кеннетом Гранже - гуру промислового дизайну і одним із засновників компанії Pentagram. У 1990-ті роки Polaroid Eyewear випускає поляризаційні лінзи PTX4000, в нульові починає використовувати унікальну технологію Thermofusion і представляє на ринку поляризаційні лінзи преміум-класу UltraSight, створені за цією технологією.У 2012 році компанія з нагоди свого 75-річчя випустила унікальну ретроколекції сонцезахисних окулярів під назвою «Краще під сонцем» (Best under the Sun), що відобразила багатющу спадщину бренду, який, як і раніше, продовжує активно розвиватися, йдучи по шляху вдосконалення і інновацій . Сьогодні поряд з поляризаційними лінзами і сонцезахисними окулярами під брендом Polaroid виробляються також оправи для коригуючих окулярів і 3D-окуляри. З 2012 року компанія Polaroid Eyewear входить до складу Safilo Group.


Сьогодні компанію Polaroid Eyewear знають у всьому світі не тільки завдяки поляризаційним лінзам, першовідкривачем яких вона є, - не менше відома і колекція оправ марки POLAROID, що поєднує в собі останні модні тенденції, якісні матеріали, передові технології і наукові знання. До уваги чоловіків в новому сезоні пропонуються різноманітні моделі, виконані з металу і ацетату целюлози.

 

Сонцезахисні окуляри
Йдучи по шляху вдосконалення і інновацій, компанія Polaroid Eyewear не втомлюється радувати своїх шанувальників новими розробками сонцезахисних окулярів, які покликані не тільки підкреслити їх індивідуальний стиль, а й надійно захистити очі від сонця. З другим завданням успішно справляються фірмові поляризаційні лінзи Polaroid UltraSight, якими оснащені моделі нової колекції очок марки POLAROID. Поряд з надійним захистом від сонця до їх переваг слід віднести ще й чудові оптичні характеристики, здатність усувати заважають відблиски, а також ударостійкість і довговічність.Розробляючи нову колекцію сонцезахисних окулярів марки POLAROID, дизайнери зробили основну ставку на класику: на добре впізнавані форми - жіночно округлі, «вайфарери», «авіатор», «Панто» - і на стриману кольорову гаму з переважанням природних відтінків. Втім, варіанти окулярів для тих, хто любить "погарячіше", в колекції також присутні.