PIER MARTINOPIER MARTINO - це досить новий бренд з Італії, який з моменту своєї появи моментально викликав фурор на ринку оптики. Виробником бренду є компанія Atmosphere Eyewear, в портфелі якої є також бренд Cadillac Eyewear, який ми також ексклюзивно представляємо на ринку України.

Ключовою характеристикою оправ і сонцезахисних окулярів PIER MARTINO є неповторно елегантний стиль. Незважаючи на те, що сучасний оптичний ринок наповнений здавалося б усіма варіантами форм і дизайнів, вироби від PIER MARTINO безпомилково впізнати з першого погляду!

Ще однією важливою рисою є використання в декоруванні оправ натуральних матеріалів. Дизайнери PIER MARTINO експериментують не лише зі звичними стразами і натуральною шкірою, а й каменем, а також деревиною, емаллю і ін. Всі елементи декору встановлюються на окуляри і оправи PIER MARTINO вручну досвідченими італійськими майстрами. Використовуються тільки цінні породи дерева, найкраща шкіра італійської вичинки, стрази Swarovski. Саме тому прикрашені стразами оправи від PIER MARTINO виглядають особливо ефектно і відразу виділяються на тлі інших оправ з подібним декором.


Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44