Лазерна корекція зору - високотехнологічний, ефективний і комфортний спосіб відновлення зорових функцій при короткозорості, далекозорості та астигматизмі, що вже не одне десятиліття успішно застосовується офтальмологами всього світу. Ця операція доступна, безпесна та неймовірно популярна. Може допомогти вам повернути собі чудовий зір, позбутися окулярів та лінз.

Однак, незважаючи на те, що лазерна технологія корекції зору існує вже безліч років, люди все ще ставляться до неї з підозрою. Побоювання щодо безпеки та ефективності пов'язані зазвичай з тим, що пацієнти не знайомі з методикою та часто плутають її з традиційною хірургічною операцією.

Ми вважаємо, що перш, ніж зважитися на такий крок, кожному пацієнту потрібно зважити всі за і проти, ознайомитися з можливими ризиками та обов'язково проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

У чому переваги лазерної корекції зору?

Чому ж так багато людей все-таки віддають перевагу лазерній корекції, а не окулярам і лінзам? Пацієнти, що пройшли операцію, називають безліч аргументів на користь проведення процедури. Давайте розглянемо найпоширеніші з них:

  1. 1. Швидкість

Будь-яка процедура лазерної корекції зору триває менше 10 хвилин на обидва ока. Нормальний зір повертається відразу після операції. Після чого пацієнт самостійно вирушає додому. Заради справедливості варто відзначити, що в перші години можливі неприємні відчуття в очах і дискомфорт, сльозотеча і невеликі затуманення, але все це зазвичай відбувається вже через 3-4 години, зір стає чітким.

  1. 2. Безболісність

Завдяки анестезуючим краплям пацієнт не відчуває болю чи неприємних відчуттів під час проведення лазерної корекції. Проте важливо пам'ятати, що будь-яка операція — це стрес, тому дискомфортні відчуття можуть виникнути несвідомо на емоційному рівні.

  1. 3. Ефективність

Операція дозволяє повністю відновити зір або суттєво покращити його гостроту. Ми провели тисячі успішних операцій і можемо стверджувати, що в більшості випадків лазер повністю виправляє дефекти рефракції, зумовлені астигматизмом, міопією та далекозорістю.

  1. 4. Безпека

Статистично ризик інфікувати очі при носінні контактних лінз набагато вищий, ніж під час проведення лазерної корекції. Крім того, у нашій клініці ми використовуємо сучасні витратні матеріали, що гарантують стерильність та санітарно-епідеміологічну безпеку. Протягом дня проводиться багаторазова дезінфекція поверхонь.

  1. 5. Мінімальні обмеження після процедури

Найбільш зайняті пацієнти вибирають LASIK , оскільки ця операція практично не вибиває їх зі звичного графіка. Зір відновлюється швидко, тому немає необхідності брати відпустку або кілька днів відгулу на роботі. Зазвичай лікарі рекомендують обмежити зорове навантаження на 1-3 дні та фізичну активність на 10-14 днів. Після операції на 2-3 дні видається листок непрацездатності.

Кваліфіковані лікарі-офтальмологи Центр зору AstraVisus чекають Вас на  консультацію і готові провести повну діагностику вашого зору, щоб підібрати ідеальний метод корекції зору саме для Вас! У арсеналі наших кваліфікованих та досвідчених фахівців сучасне т а якісне обладнання, що дозволяє нам щороку повертати чіткий зір безлічі пацієнтам.

Разом із зором повертається впевненість у собі, можливість спокійно займатися активними видами спорту, без страху втратити чи розбити свої окуляри. Подаруйте собі можливість насолоджуватися життям по-максимуму.