Одна з найчастіших очних проблем, які зустрічаються в професійній практиці офтальмолога - косоокість. Ця хвороба не тільки заважає нормально бачити, а й впливає на естетику зовнішності. Цей недуг лікується, проте тільки комплексно.

Одним із способів лікування косоокості є такий пристрій як синоптофор.  Які функції виконує цей пристрій, його принципи роботи, як його використовувати?

Синоптофор - це ортоптичний та діагностичний пристрій, який використовується офтальмологами для того, аби поставити діагноз і лікування косоокості. З допомогою цього пристрою можна виправити порушення в руховому апараті ока. Синоптофор дозволяє визначити кут відхилення від норми, знайти сліпі участки, що не пов'язані з периферійними кордонами зору. А також отримати необхідну інформацію про стан сітківки.

З допомогою синоптофора також можна виконувати ортоптичні вправи. Їхнє завдання полягає в тому, щоб налагодити одноманітний зір та покращити рухомість очних яблук.

Синоптофор - це справжній рятівник для пацієнтів з косоокістю, яким противопоказано, за якихось обставин робити корекцію зору.

Оскільки синоптофор - це пристрій, що застосовується не тільки при діагностиці зору, але й для лікування, то лікарі рекомендують його використовувати якомога частіше. Таким чином можна досягнути безперервності лікування і оптимізації терапії.

Перед лікуванням обов'язково пацієнт повинен пройти огляд у офтальмолога для показань щодо даного апарату.

Синоптофор - відмінний пристрій для діток з косоокістю, яким через свій вік противопоказано робити корекцію зору шляхом хірургічного чи лазерного втручання.