Сучасне життя неможливо уявити без усіляких «гаджетів». Ми працюємо за комп'ютером, перевіряємо пошту та читаємо новини за допомогою мобільного телефону, увечері дивимося телевізор у родинному колі. При цьому смартфони і планшети ми використовуємо на невеликій відстані від очей, постійно працюючи в режимі багатозадачності: швидко перемикаючись від картинок і фотографій до тексту, і навпаки.

Цифрові пристрої є невід'ємною частиною життя сучасної людини. Але в той же час вони випромінюють невидиме синє світло, небезпечне для наших очей. Вам напевно знайоме це відчуття - очі втомлюються, червоніють, сверблять, їм не вистачає вологи. Після тривалої роботи за комп'ютером такі симптоми часто з'являються навіть у людей із хорошим зором. Поступово такі симптоми посилюються і у зоровій системі починають розвиватися різноманітні порушення, що призводить до погіршення якості зору.

Рішення цієї проблеми є! Лінзи для окулярів із спеціальним покриттям, яке нейтралізує небезпечне комп'ютерне випромінювання. Такі окуляри рекомендовано всім, хто працює за комп'ютером. Це не залежить від того, ви вибираєте окуляри для зору або просто іміджеві окуляри. Захист необхідний абсолютно усім!

Кому потрібні окуляри для роботи за комп’ютером?

Як уже було сказано вище, окуляри для роботи за комп’ютером необхідні усім. Обов’язково такі окуляри слід використовувати:

  1. 1. Тим, чия трудова діяльність пов'язана з роботою за комп'ютером . Інженери, економісти, дизайнери, юристи, менеджери різних компаній у своїй роботі постійно використовують комп'ютери та ноутбуки. Багато важливих питань вирішуються за допомогою смартфонів, навіть ділове листування дуже часто ведеться в дорозі з однієї зустрічі на іншу. Можна з упевненістю сказати, що офісні працівники великих і маленьких компаній завжди «онлайн» і просто не уявляють свого життя без цифрових пристроїв, а від цього сильно страждає їхній зір.
  2. 2. Студентам . Найпрогресивнішою групі населення, що перша тестує нові технології та останні гаджети. Понад 90% студентів – активні користувачі соціальних мереж. Як мінімум, третина постійно грає у відеоігри. Та й отримувати всю необхідну інформацію для підготовки до занять та іспитів сьогодні дуже зручно за допомогою різних цифрових пристроїв.
  3. 3. Молодим мамам . Сучасні мами дуже часто за допомогою комп'ютера роблять покупки, записуються в медичні установи, з'ясовують інформацію, що їх цікавить, на форумах і спеціалізованих сайтах. Крім того, є ще соціальні мережі — своєрідне вікно у світ, чудовий спосіб поспілкуватися з друзями, на особисту зустріч з якими зовсім не вистачає часу.

Отже, окуляри для роботи за комп’ютером – це хороша можливість зберегти надовго свій зір у сучасному світі. Адже уникнути роботу з гаджетами практично неможливо, а захистити свої очі від шкідливого випромінювання потрібно кожному. Придбати якісні та безпечні такі окуляри Ви можете в Центрі зору AstraVisus. У нас широкий асортимент найрізноманітніших оправ,  тому Ви точно знайдете ту, яка припаде Вам до душі! Подбайте про здоров’я своїх очей з AstraVisus!