Оправа ANDY WOLF - це ціла окрема захоплююча історія...

Історія простої дівчинки з Австрії, роботи якої оцінили не одразу. Однак тепер, окуляри даного бренду майорять не лише на вітринах знаменитих салонів, а й на подіумах відомих показів мод. Робота над оправою ANDY WOLF включає в себе більше 90! операцій, деякі з них виконуються виключно вручну.

Матеріали, які використовують майстри для їх створення - ацетат целюлози та італійський пластик. В кожній оправі читається своя емоція, кожна модель індивідуальна і КОЖНА зроблена серцем.

Головною особливістю бренду виступає відсутність логотипів. Це позиція бренду, яка відрізняє його від інших і розкриває основною ідеологію творців. NO LOGO - це вираження індивідуальності людини і того, що він не рекламний носій, і центр уваги - це сама людина, і ніякий не бренд. Окуляри Andy Wolf - це пропозиції найрізноманітніших форм.

Це окуляри не для модників і не для боязких натур. Це окуляри для людей з високим почуттям гідності і умінням носити певний дизайн. Саме по оправі і її дизайні можна сказати як мислить людина і як думає. Якщо говорити про ексклюзив, то його не повинно бути багато. Дотримуючись такої думки кожна модель колекції випускається обмеженим тиражем в 500 одиниць. Але оновлення модельного ряду обов'язково відбувається три рази на рік. Так що у кожного є прекрасний шанс встигнути вибрати свою індивідуальну оправу або сонцезахисні окуляри.

Наші адреси:

м. Рівне, вул. Соборна, 112 (067) 172 99 44

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67 (067) 672 99 44

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка 14/7 (098) 672 99 44