При кожному знятті контактних лінз варто проводити їх механічне очищення і промивання для видалення відкладень, які можуть накопичуватися на поверхні лінз в процесі користування.

Для цього помістіть одну лінзу на чисту суху долоню і крапніть на неї кілька крапель універсального розчину по догляду за контактними лінзами. Потім вказівним пальцем ретельно протріть лінзу з обох сторін. Після цього промийте її універсальним розчином по догляду за контактними лінзами.

Заповніть контейнер для зберігання лінз універсальним розчином на 2/3 об'єму і покладіть туди лінзу.

Контейнер для зберігання лінз завжди повинен утримуватися в чистоті. Після надягання контактних лінз, промийте контейнер свіжим універсальним розчином і протріть сухою серветкою. Регулярно змінюйте контейнер для зберігання лінз відповідно до рекомендацій Вашого офтальмолога.

Якщо Ви використовуєте одноденні контактні лінзи, не надягайте їх більше одного разу. Одноденні лінзи не підлягають очищенню та дезінфекції, оскільки вони призначені для одноразового застосування протягом одного дня. При порушенні правил користування одноденними лінзами значно зростає ризик розвитку очних інфекційних захворювань та інших проблем із зором.

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44