Короткозорість, яку ще називають міопією, - це порушення зору, при якому людина нечітко розрізняє предмети, розташовані вдалині і добре - поблизу. Для усунення цього дефекту офтальмологи прописують окуляри з лінзами негативної оптичної сили, так званим мінусом, які допомагають домогтися необхідної чіткості зору.

Окуляри для короткозорості, незважаючи на можливості коригування зору іншими сучасними методами (контактні лінзи, хірургічна операція), як і раніше, залишаються не тільки найпопулярнішими, доступними, але й безпечними засобами.

Як правильно підібрати окуляри при короткозорості?

Безпека окулярів при міопії, поліпшення гостроти зору, запобігання прогресування патології, ускладнень, спричинених офтальмологічним дефектом, гарантовані лише при правильному підборі самих окулярів.

Перед придбанням окулярів необхідно відвідати лікаря-офтальмолога, який підбере оптичний виріб згідно з індивідуальними даними пацієнта. Таку консультацію Ви можете пройти у висококваліфікованих лікарів-офтальмологів Центру зору AstraVisus. У рецепті необхідно звернути увагу на два основні параметри:

  1. 1. Відстані між центрами зіниць у мм.
  2. 2. Необхідна оптична сила лінзи в діоптріях на кожне око окремо.

Крім того, при супутніх патологіях, таких як астигматизм, косоокість, пресбіопія та інші захворювання, можуть бути зазначені й інші параметри для їх корекції.

У короткозорої людини зазвичай є не одна пара окулярів для різних випадків. Адже сьогодні люди підбирають собі оптичні вироби не тільки для того, щоб вони допомагали покращенню зору, а й вписувалися в їх стиль та спосіб життя.

Купівля окулярів на вуличному розпродажі або у метро може спричинити розвиток непередбачуваних захворювань очей. Найкраще звертатися до спеціалізованих оптичних центрів. У Центрі зору та медичної оптики AstraVisus є спеціальне обладнання  та працюють професійні фахівці, тому Ви можете придбати у нас якісні та правильно підібрані окуляри. Це одна з головних умов турботи про Ваші очі.

Чи потрібно постійно носити окуляри при короткозорості?

Режим носіння підбирає лікар, спираючись на індивідуальні параметри пацієнта. Окуляри для постійного носіння при короткозорості виписуються лише у деяких випадках. Наприклад, при високих ступенях захворювання чи наявності суміжного астигматизму. У цих випадках відсутність корекції неможлива і може спровокувати подальше погіршення зору.

При порушеннях зору гірше -3 діоптрій потрібна постійна корекція, оскільки нормально бачити без неї не можна. Без окулярів очі будуть у постійній напрузі, може виникнути головний біль, втома, почервоніння, сухість. Все це здатне спричинити подальше падіння зору.

При слабкому ступені короткозорості окуляри можна носити як постійно, так і тимчасово. У другому випадку це будуть окуляри для дали, які використовуються лише за необхідності розглянути віддалені предмети. Використовувати тимчасову корекцію можна навіть за незначних відхилень.

Отже, щоб правильно підібрати окуляри для корекції своєї короткозорості звертайтеся в Центру зору AstraVisus. Наші лікарі підберуть необхідні окулярні лінзи саме для Вас, а наш менеджер допоможе підібрати ідеальну оправу. З AstraVisus корекція зору буде не лише якісною, а й приноситиме задоволення.