Mustang

Історія цього бренду починається з 1932 року, в Німеччині, на невеликій фабриці з виробництва спецодягу для робітників, що належала родині Германн. Оскільки післявоєнна Німеччина лежала в руїнах, ніхто не був зацікавлений в розвитку текстильної промисловості. Нове життя компанії почалася в 1949 році, коли новий власник - Альберт Зефранек зважився почати виробництво джинсів. Рішення стало революційним, адже до цього джинсова індустрія розвивалася виключно в США.
Перша модель джинсів Mustang була зроблена за образом і подобою американських джинсів, але Зефранек не хотів на цьому зупинятися і почав експериментувати. Це стало джерелом довгого і успішного шляху компанії Mustang, яка сьогодні є одним з провідних  брендів в Європі. У 1953 році Mustang випустили перші жіночі джинси, які сколихнули німецький ринок. Вони уславилися «непристойними», тому компанія відразу ж випустила нову модель широких штанів, щоб респектабельні дами теж змогли носити джинси. Mustang були першими, хто почав випускати вельветові і джинси стрейч.


У 1958 році з'являється вже бренд Mustang. Причиною вибору такої назви послужило натхнення Зефранека дикими американськими преріями і духом свободи. Через 15 років, компанія повністю відмовляється від виробництва спецодягу і концентрується на виробництві виключно деніму. В кінці 60-х почалася справжня джинсова ера. Джинси стали символом нового покоління і нового стилю життя. Рекламні кампанії бренду Mustang демонстрували напівоголені красуні, відповідаючи на тріумфальний хід сексуальної революції. У 1980 році джинси Mustang вже змогли успішно конкурувати з американськими брендами Levis і Wrangler на внутрішньому ринку.


Бренд починає співпрацювати з відомими італійськими дизайнерами і створювати ексклюзивні колекції і аксесуарів. Сьогодні Mustang орієнтуються на виробництві одягу для повного образу, що включає джинсові і шкіряні куртки, спідниці та сукні, светри, нижню білизну, взуття, аксесуари і духи. Бренд Mustang носять багато знаменитостей, наприклад, Джон Бон Джові, Scorpions та Bjork. Mustang створює одяг та аксесуари для тих, хто хоче розкрити свої емоції, стиль життя і внутрішній дикий світ.

Такий стильний аксесуар, як окуляри Ви зможете придбати в нашому салоні оптики "Astra Vіsus"!


Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44

м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44

м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44