Сонцезахисні окуляри – це не лише хороший аксесуар для підкреслення іміджу, а й надійний засіб захисту від небезпечних ультрафіолетових променів. Такий захист від сонця уже доволі давно набув широкого застосування, що  й спровокувало розвиток безлічі міфів.

Основні міфи про сонцезахисні окуляри, варто знати кожному.

Міф 1. Окуляри можна використовувати лише коли є бажання. Тканини очей можуть легко обгоріти на сонці, як і шкіра. Сонячне пошкодження може викликати катаракту, новоутворення ока і навіть рак шкіри повік. Сонце особливо небезпечне для людей зі світлою шкірою. Сонцезахисні окуляри – головний спосіб, який допоможе уникнути проблем. Вони захистять вас від 99-100% ультрафіолетових променів, що пошкоджують. До того ж вони запобігають появі ранніх зморшок навколо очей.

Міф 2. Поляризаційні фільтри не захищають від ультрафіолету. Поляризаційні фільтри захищають від ультрафіолету та відблисків, що дуже важливо для водіїв та спортсменів. Так як світло фар, яскраві спалахи, відображення світла на поверхні створюють дискомфорт і можуть призвести до тимчасового засліплення або опіку, що для водіїв і спортсменів загрожує аваріями та травмами. Отже, окуляри із поляризаційним покриттям навпаки стануть найкращим варіантом захисту від сонця.

Міф 3. Сонцезахисні окуляри використовують лише при палючому сонці. Сонячні промені проникають через атмосферу будь-якої пори року, навіть коли хмарно. Ви можете не відчувати їх, але вони є. Ніжний поверхневий шар сітківки залежить від УФ, тому необхідний спеціальний захист. Незалежно від того, яку пору року на дворі, носіть сонцезахисні окуляри, якщо ви проводите значний час на відкритому повітрі.

Міф 4. Сонцезахисні окуляри є єдиним способом захисту очей. На жаль, сонцезахисних крапель для очей немає. Що ж тоді робити? Можна нанести сонцезахисний крем на повіки і шкіру навколо очей. Так ви убезпечите себе певною мірою від проникнення шкідливих променів. Не забувайте, що можна ще носити крислатий капелюх у спекотні літні дні, який є ще одним відповідним рішенням для захисту від сонця.

Міф 5. Чим темніше лінзи, тим сильніший захист. Колір лінз не має нічого спільного зі ступенем УФ-захисту, який вони надають. Бувають сонцезахисні окуляри з прозорими лінзами, що на 100% захищають очі від ультрафіолету. І навпаки, занадто темні лінзи з низьким ступенем захисту від УФ-променів викликають розширення зіниць, і шкідливі промені швидше вражають очі.

Міф 6. Дітям не потрібні сонцезахисні окуляри. Ця думка є помилковою, оскільки діти часто проводять на сонці навіть більше часу, ніж дорослі, і так само потребують належного захисту від ультрафіолету. Також набагато частіше можна знайти дешеві дитячі сонцезахисні окуляри, які не забезпечують адекватного захисту від ультрафіолету. Завжди перевіряйте сонцезахисні окуляри ваших дітей щодо належного захисту від ультрафіолету.

Якщо Ви в пошуку якісних окулярів з надійним захистом від сонця, тоді Вам слід звернутися в Оптичний центр AstraVisus. У нас широкий асортимент сонцезахисних окулярів від перевірених виробників, тому кожен зможе обрати ідеальний захист саме для себе.