Оправи MARIO ROSSI представляють собою оптимальне поєднання справжньої італійської якості та розумної ціни. Велика розмаїтість модельного ряду дозволяє підібрати окуляри з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і смакових пристрастей кожного клієнта. Продуманість деталей і використання високотехнологічних матеріалів гарантують комфорт і надійність оправ цієї марки.
Багата кольорова палітра, елегантність і практичність моделей нової колекції сонцезахисних окулярів MARIO ROSSI, що позиціонується в середньоціновому сегменті, неодмінно приверне інтерес до неї шанувальників «повсякденному класики». Підвищена увага в новому сезоні забезпечено очками з комфортною полуободковой металевою оправою, виконаної у вигляді маски.
Якщо ви хочете створити собі неповторний образ, ненав'язливо показати свій статус і висловити прекрасний смак - кращого помічника, ніж сонцезахисні окуляри і оправи відомого бренду Mario Rossi, вам не знайти.

Mario Rossi не тільки відображають новітні світові віяння в оптиці, але і дуже індивідуальні. Неповторний стиль, спеціально створений для українського ринку, допоможе втілити найсміливіші мрії.
Сонячні окуляри Mario Rossi приховують недоліки і вигідно підкреслюють гідності кожної людини. Легкі, стильні класичні і ультрамодні моделі зроблять ваш образ неповторним. Фахівці-консультанти магазинів оптики, дилерів торгової марки Mario Rossi, адреси яких ви знайдете на сайті, професійно допоможуть вам визначитися з вибором саме тієї моделі, яка не просто підкреслить вашу індивідуальність, але і принесе задоволення від її носіння.


Колекція сонцезахисних окулярів і оправ Mario Rossi - це прекрасна можливість самовираження, особливо для молоді. Актуальні акценти не залишать байдужими оточуючих. Сучасні окуляри і оправи не просто відповідають модним віянням, а й на крок випереджають їх, прямуючи в майбутнє.
«Виняткова увага» - цей девіз точно характеризує ставлення Mario Rossi до своїх покупців. Турбота і виняткову увагу! Ви будете завжди відчувати їх, залишаючись з Mario Rossi. Варто один раз купити окуляри цієї марки, і ви станете постійним її шанувальником.
Постійно оновлюється колекція модних окулярів, що відображає передові тенденції італійського дизайну і доступні ціни дозволяють регулярно оновлювати цей Супермодний аксесуар, підбираючи його під свій мінливий образ і роблячи його неповторним.


Купуючи Mario Rossi, ви набуваєте не тільки окуляри, але і виняткову увагу до вашої особистості!


Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44


м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44


м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44