Питання, що вибрати окуляри або контактні лінзи постає перед багатьма людьми з поганим зором. І хоча контактні лінзи існують вже досить багато років, досі залишаються сумніви та побоювання щодо них, особливо у тих людей, які вже тривалий час користувалися окулярами та звикли до них.

 

Основні переваги контактних лінз для зору.

Величезна кількість людей після використання як окулярів так і контактних лінз віддають перевагу саме лінзам. Такий вибір можна аргументувати зручністю лінз у повсякденному житті, можна виділи такі переваги даного засобу корекції зору:

  1. Естетичність. Незважаючи на те, що зараз існує величезна кількість варіантів окулярів та оправ, знайти ідеальну можуть далеко не всі. З лінзами таких проблем бути не може, ви будете природними і не спотворите риси вашого обличчя.
  2. Лінзи можна носити за будь-якої погоди. Усі володарі окулярів знають, що під час дощу чи снігопаду носити окуляри зовсім незручно. При зміні температурного режиму, наприклад, коли ви заходите в приміщення в холодну пору року, скла запотіють і доставляють незручності. Із лінзами таких проблем просто немає.
  3. У лінзах набагато зручніше вести активний спосіб життя. У спортзалі, у поході, у відпустці окуляри здатні завдати багато незручностей. У лінзах нічого не заважає вам рухатися.
  4. У лінзах набагато ширше поле зору. Лінза щільно прилягає до рогівки і переміщається за рухом зіниці. У багатьох ситуаціях, наприклад, при керуванні автомобілем це стає дуже важливим.
  5. Ефективніша корекція зору – це, мабуть, головна їхня перевага, а також здатність деяких видів лінз виправляти зір у тих випадках, коли окуляри безсилі.

 

Недоліки лінз для корекції зору, що варто знати.

Сучасні контактні лінзи доведені практично до досконалості, тому всі мінуси контактних лінз зараз прийнято вважати дещо перебільшеними або застарілими.

Багато хто побоюється, що лінза, будучи стороннім тілом в оці, може стати причиною подразнення, інфекції або алергічної реакції. На сьогоднішній день медицина пропонує контактні лінзи з такого матеріалу, який абсолютно не відчувається та не викликає подразнень. Проте лінзи планової заміни вимагають особливого догляду, який справді не можна порушувати. Якщо ви вирішили використовувати лінзи, купувати їх можна тільки за рецептом лікаря і дотримуватися всіх рекомендацій щодо догляду. До того ж, зараз дуже популярні щоденні лінзи, які не потрібно доглядати, адже кожен день ви одягаєте нову пару.

Також є побоювання щодо самого процесу надягання лінз та їх вилучення. Багато людей бояться робити самостійні маніпуляції з оком, бояться, що вони не впораються. Насправді ж зняти і надіти лінзи може кожен, проте на придбання навичок може знадобитися певний час і кілька спроб. Офтальмолог, який підбирає лінзи, обов'язково навчить вас цій процедурі. Цей мінус контактних лінз швидко розчиняється і весь процес в короткий термін доводиться до автоматизму.

 

Де придбати якісні контактні лінзи для зору?

Якщо ви зробили свій вибір на користь контактних лінз та врахували рекомендації, спеціалісти AstraVisus допоможуть визначитися вам із вибором необхідних лінз. Це можуть бути контактні лінзи тривалого носіння, щоденні контактні лінзи або кольорові.

Перед покупкою перших лінз обов'язково запишіться на консультацію до одного із наших лікарів-офтальмологів, який підбере ідеальний варіант саме для Вас, так Ви не нашкодите своїй зоровій системі та будете насолоджуватися чітким зором без будь-якого дискомфорту.