Завдяки зору ми отримуємо більшу частину інформації з навколишнього середовища. Здатність визначати візуально відстань та траєкторію руху особливо важливо для спортсменів. Проте, не всі, хто полюбляє активно вести спосіб життя, володіє ідеальним зором. Що тоді робити, повністю відмовитися від спорту? Ні, на допомогу приходять контактні лінзи для спорту. Тепер ви можете насолоджуватися активним життям та відчувати комфорт та зручність.

Давайте з’ясуємо, які ж переваги корекції зору за допомогою спеціальних контактних лінз для спортсменів.

1) Контактна лінза розміщується на рогівці та створює разом з нею єдину оптичну систему. Цим самим забезпечується чіткий зір. Крім цього, боковий зір не спотворюється та покращується периферійний зір.

2) Контактна лінза не обмежує кругозір. Що це означає? Наприклад, коли Ви граєте футбол, то контактні лінзи забезпечує такий зір, що під час гри можна візуально охопити більшу кількість гравців та швидше реагувати на появу м’яча, при цьому чіткість зору хороша.

3) Незалежно від погодних умов контактні лінзи не пітніють та не покриваються бризками води і бруду.

4)Перевагою контактних лінз є те, що вони стабільно розміщенні на поверхні ока, не коливаються, Ви спокійно можете бігати, не хвилюючись, що вони випадуть.

5) Під час носіння контактних лінз немає ризику, що вони розіб’ються та травмують очі.

Останнім часом дуже популярними у використанні є м’які контактні лінзи, проте жорсткі контактні теж мають ряд особливостей та переваг і відповідно також знаходять своїх любителів. Отож, жорсткі контактні лінзи зберігають свою форму та завдяки цьому їх ефективно застосовувати під час корекції астигматизму. Жорсткі газопроникні контактні лінзи пропускають більшу кількість кисню до ока, забезпечуючи комфорт навіть при тривалому носінні. На відміну від м'яких контактних лінз, жорсткі не вбирають сльозу і не викликають відчуття сухості очей.

Якщо Ви азартна людина, любите подорожувати та насолоджуватися активним життям, то контактні лінзи – це те, що вам потрібно! М’які контактні лінзи, жорсткі контактні лінзи та одноразові – їх потрібно підбирати тоді, коли пройдете консультацію в офтальмолога. Адже як важливо, щоб лікар індивідуально оглянув ваші особливості зору, щоб в майбутньому допомогти зробити правильний вибір контактних лінз. Якісну діагностика зору та консультацію в кваліфікованого офтальмолога Ви можете отримати в центрі зору «AstraVisus».

Крім того, якщо під час заняття спортом та носіння контактних лінз Ви відчуваєте сухість очей, тоді варто не забувати про спеціальні каплі, які зволожують