Ви збираєтеся поїхати на активний відпочинок, та потребуєте корекції зору? Тоді контактні лінзи - це оптимальний варіант для подорожі. Адже це зручно, чіткий зір та можливість займатися спортом.
Перш як відправитися у подорож, потрібно зарання все обдумати, якими контактними лінзами будете користуватися, де їх будете зберігати та як доглядати за лінзами. Тоді і відпочинок буде приємний.

Отож, контактні лінзи вибирайте з високим вмістом вологи. Це дозволить Вам відчувати себе комфортно та дозволить уникнути почервонінь, печіння, різзі та проявів іншого дискомфорту.Також зверніть увагу, щоб контактні лінзи мали додатковий захист від ультрафіолетових променів. Проте від сонцезахисних окулярів відмовлятися не потрібно, адже разом з ним захист від сонця буде значно ефективніший.

У подорож обирайте одноденні контактні лінзи. Це практично, зручно та безпечно. Не варто хвилюватися, що раптово закінчився багатофункціональний розчин, чи, що вдома забули контейнер та пінцет для лінз. Одноденні контактні лінзи зменшать ризик виникнення алергічних реакцій та занесення інфекції до ока. Альтернативою одноденних контактних лінз є місячні лінзи, які можна використовувати 30 днів. Їх можна використовувати, не знімаючи, протягом декількох днів, проте це небажано. Адже тоді підвищується ризик появі бактерій, ліпідних відкладень, забруднень. А люди з чутливими очима відчувають дискомфорт, печіння, почервоніння і навіть виникнення алергії. Відпустка тоді може стати негативною подією з неприємними наслідками. Тому цього не допустіть, та вчасно знімайте і одягайте місячну лінзу. У подорожі доцільним буде використання спеціальних дорожніх наборів для контактних лінз. Місця вони в сумці займають дуже мало, проте в такому дорожньому наборі є і контейнер для лінз, пінцет, маленька ємність для розчину та дзеркальце.

Важливо не забути про спеціальні зволожуючі каплі як Avizor comfort drops. Вони дозволяють уникнути відчуття сухості очей.
Отже, подорожувати в контактних лінзах дуже зручно, головне простежити, щоб така корекція виконувалася належним чином. А для цього придбайте заздалегідь контактні лінзи та багатофункціональний розчин в центрі зору та в салоні оптики “AstraVisus”.

 

Наші адреси:

Центр зору: м.Рівне, вул. Гагаріна, 67 | +380676729944

Салон оптики: м.Рівне, вул. Соборна 112 | +380671729944

Центр зору та салон оптики: м.Тернопіль, бул. Тараса Шевченка, 14/7 | +38098 67 299 44