А Ви задумувалися, що за колір очей може багато що розповісти, наприклад, про спосіб життя, вподобання і навіть інтелект. За кольором очей астрологи підбирають сумісність пар. І насправді характер людини певною мірою залежить саме від кольору очей, і це доведений факт. Тож давайте більше дізнаємося про що розповідає Ваш колір очей.

Для початку з’ясуємо від чого ж залежить, що в одних людей очі зелені, а в інших, наприклад,  – блакитні. А вся справа у меланіні – особливий пігмент, в кого його більше, то мають карі очі, в кого менше – блакитні чи світло-зелені. Нещодавно вчені виявили, що у структурі ДНК є цілих 6 генів, котрі несуть у собі інформацію щодо кольору очей. Має значення також послідовність розміщення нуклеотидів у генах. Тобто при їх однаковій кількості, саме їх розміщення визначає колір очей. Одні нуклеотиди відповідають за сам колір, інші за його насиченість, тобто темний він буде чи світлий. Колір очей залежить також від того, з якою густиною меланін розподіляється по райдужці, і від міцності волокон самої райдужки. Чим товщі волокна, тим світліше буде колір. При цьому волокна райдужки мають свій власний відтінок, і це також впливає на колір очей.

Отже, тепер ми знаємо точно з наукової точки зору чому маємо той, а не інший колір очей. А дізнавшись, маленькі таємниці з психології, Ви зможете краще досягати успіху в поставлених цілях та бути щасливішим в особистому житті.

Отож, власники блакитних очей є природженими лідерами, частіше досягають поставлених цілей та успіхів у кар’єрі. Вони щедрі та відповідально підходять до виконання своїх обов’язків, талановиті та з гарною фантазією.

Люди з синіми очима люблять справедливість, проте є дуже конфліктними. Синьооким людям приписують романтизм, мрійність та сентиментальність. Вони примхливі та схильні до депресії. Вони швидко закохуються. Серед таких людей багато творчих особистостей.

Власники сірих очей дуже практичні. Вони люблять працьовитість, є врівноваженими, є володарями гарного інтелекту. Проте, на жаль, інтуїція розвинена слабко. Такі люди добрі та чесні, на них завжди можна покластися в складній ситуації.

Володарі сіро-блакитних очей завжди знають, чого хочуть, та готові за це поборотися. Вони наполегливі та рішучі, спокійні та чесні. Їм може не вистачати ніжності та ласки по відношенню до коханих, але вони ніколи не зрадять. Вони завжди допоможуть та дадуть гарну пораду.

Люди із зеленими очима вперті, наполегливі, принципові та справедливі. Вони ставлять ціль та досягають її. Авторитетні у своєму колі, але лідерами бувають рідко. Вони професіонали своєї справи. Вони вимогливі до близьких, тому їм важко знайти свою другу половинку. Але коли знайдуть, будуть зберігати їй вірність. І самі не пробачають зради. Горді і неприступні вони тільки зовні, а зсередини м’які та ласкаві. У них гарна інтуїція, часто мають екстрасенсорні здібності. Кохання в житті зеленоокої дівчини здатне повністю її змінити, а зеленоокі чоловіки – гарні сім’янини.

Власники сіро-зелених очей рішучістю, на жаль, не відрізняються, проте вони дуже відповідальні та чуйні. У них в ідеальній пропорції співвідносяться емоції та здоровий глузд. В цілому вони м’які та ніжні, але готові розтерзати того, хто перейде їм шлях.

Люди з темно-карими, чорними очима дуже енергійні, азартні та пристрасні. Це діяльні лідери, їм потрібно одержати перемогу в усьому. Вони чуттєві та сексуальні, тому увага протилежного полу їм гарантована в будь-якій ситуації. І самі вони швидко закохуються. Їм важливо завжди знаходитися у центрі уваги та отримувати визнання. В іншому випадку вони почувають себе нещасними. Впевненості та комунікабельності їм не займати.

Світло-карі, горіхові очі характеризують людей, що швидко ображаються. Вони мрійливі та сором’язливі. Свої численні таланти вони не схильні демонструвати публіці, і взагалі більш схильні до самотності. При цьому вони не переносять тиску, у них підкреслена індивідуальність. Вони більш поступливі та сентиментальні.  В них більше працьовитості та практичності.

Отже, тепер Ви знаєте як колір очей впливає на Ваш характер та поведінку. Тому варто відмітити позитивні сторони власного характеру та ще більш їх проявляти, а негативних рис намагатися позбутися. І до речі, у Вас який саме колір очей?