ІNVU - зареєстрована торгова марка компанії Swiss Eyewear Group, заснованої в 2013 році експертами з багаторічним стажем роботи в оптичній галузі. Широку популярність швейцарська компанія, чия продукція сьогодні з успіхом продається більш ніж в 70 країнах світу, придбала завдяки сонцезахисним окулярам з фірмовими ультраполярізаціоннимі лінзами, які не тільки відповідають всім міжнародним стандартам якості сонцезахисних лінз, а навіть перевершують їх. Поляризаційні лінзи є головним, але не єдиним достоїнством сонцезахисних окулярів INVU. До іншим їх переваг слід віднести оригінальний дизайн, чудові експлуатаційні характеристики, а також привабливу ціну.Крім сонцезахисних окулярів колекція INVU включає в себе широкий асортимент жіночих, чоловічих і дитячих оправ.

Історія створення бренду

На початку сезону 2013/2014 в професійних колах прокотилася новина про створення нової міжнародної компанії зі штаб-квартирою в Цюріху, Швейцарія. Новий гравець з'явився на ринку під ім'ям Swiss Eyewear Group. Незабаром Swiss Eyewear Group представила і першу лінійку продукції - окуляри бренду INVU (Інвью). Уже в 2013 році цей бренд був представлений в широкому продажі в більш ніж 30 країнах світу. Основна увага маркетингової підтримки було сфокусовано на ультраполяризаціонні технології лінз INVU, а також на доступній ціні продукції.
У бесіді з кореспондентом журналу "Spectr" генеральний директор Swiss Eyewear Group Джеррі Дрейфус розкрив секрети внутрішньої кухні і розповів про нове покоління поляризаційних сонцезахисних окулярів. Засновники SEG раніше створили успішну модель бізнесу для Polaroid Eyewear. Однак під впливом різних факторів структура Polaroid Eyewear поступово трансформувалася: раніше це була велика Polaroid Corporation, що стала потім частиною Стайлмарк, меншою за розміром американської компанії, яка в кінцевому підсумку продала бізнес в Safilo SPA - величезної італійської корпорації. У зв'язку з переходом до складу структури Safilo, ми зіткнулися і з усіма недоліками корпоративної політики гігантської компанії. У підсумку я і мої однодумці прийшли до висновку, що наш досвід краще застосувати для створення нової компанії, основою бізнес-процесів якій будуть плоскі ієрархії, короткі ланцюжки прийняття рішень і надання повноважень. Ми завжди вважали, що найголовнішим компонентом успішної компанії є командна робота і підприємливість кожного із співробітників, що в умовах роботи на корпорацію практично неможливо. Тому ми поставили собі за мету побудувати більш сильну і здорову компанію, яка підвищує цінність всіх учасників. Саме це призводить в кінцевому підсумку до задоволеності клієнтів. Будучи незалежною приватною компанією, ми отримуємо і ряд інших переваг, зокрема можливість залучати фінансування з різних джерел, а також співпрацювати з будь-якими зацікавленими особами, щоб створювати унікальну продукцію, грунтуючись на принципах добропорядності. Як вже говорилося раніше, управлінська команда SEG має передовий досвід в проектуванні, виготовленні та продажу поляризаційних сонцезахисних окулярів, отриманий за роки роботи в Polaroid Eyewear. Тому не дивно, що першою лінією продукції Swiss Eyewear Group стали "Поляризаційні окуляри нового покоління". INVU вже представлені в більшості спеціалізованих магазинах в 50 країнах світу. Ця серія покликана поставити новий напрямок розвитку ринку аксесуарів для широкого кола споживачів.  І судячи з відгуків споживачів і експертів, нам дійсно вдалося запропонувати продукт з досить привабливим співвідношенням ціни і якості.

Сам бренд і портфель продуктів INVU були розроблені з чіткою метою - задовольнити потреби клієнтів, яким необхідні товари, що поєднують в собі актуальні модні тенденції і практичність. Говорячи простою мовою, наші окуляри не тільки красиві, але і корисні - вони захищають очі від ультрафіолету і забезпечують більш чітке зір. При створенні дизайну колекції ми орієнтувалися на переваги молодого покоління. Таким чином ми зуміли представити на ринку найпривабливішу і якісну лінійку сонцезахисних окулярів в своєму ціновому сегменті.

Колекція INVU - нове покоління сонцезахисних окулярів з поляризаційними лінзами. Для їх виробництва використовуються новітні технологічні розробки, які дозволяють виготовляти лінзи з поліпшеними показниками, завдяки чому користувач окулярів відмінно бачить, а його очі надійно захищені від сонця.