Guess - американський бренд, який випускає одяг, аксесуари, парфумерію.

Історія марки GUESS почалася в 1981 році, коли два брата Марчіано, які народилися на півдні Франції в місті Марселі, а в 1977 році переїхали до Каліфорнії, вирішили зайнятися випуском джинсового одягу. Причому не просто одягу, а такою, що змінила уявлення людей про неї, як про повсякденне. Брати все своє зусилля направили на створення виробів з деніму і вперше випустили джинси GUESS. Також, в 1983 році на модному показі на суд глядачів і критиків Марчіано випустили свою першу колекцію для чоловіків. Хто б міг подумати, що в такий короткий час бренд буде найпопулярнішим в світі моди. Але джинсова колекція - це ще не все, що створили дизайнери. У багатьох країнах світу, зайшовши в магазини, ви можете побачити сукні, різні аксесуари GUESS, що вийшли в 1984 р колекції годин, які завоювали світову славу і престиж. Великим плюсом і відмінністю від інших брендів є те, що товари GUESS призначаються не тільки вищому соціуму; речі даного бренду може дозволити собі абсолютно кожен.

Оригінальні рекламні організації допомогли вийти на міжнародний рівень компанії GUESS . Так в 1985 р GUESS був першим брендом, який показав всьому світу висококласні чорно-білі фотографії для реклами. І вже на початку 90-х рр. бренд вважався одним з кращих на міжнародному ринку, який поєднує в собі класику і модні тенденції останніх сезонів. Продукцію даної торгової марки продавали в США, Канаді, також і в Європі.
Колекція окулярів Guess представлена ​​різноманітними моделями, що поєднують в собі яскравий дизайн і новітні технології в створенні витончених виробів. Екстравагантні кольору підійдуть яскраво вираженою особистості, з міцним і непередбачуваним характером. Але серед усіх інших є моделі, які прикрашаються блискітками, позолоченим покриттям, а також актуальною на даний момент гравіюванням.
Дизайнери вважають, що повністю закінчити образ красивої модної дівчини і успішного, впевненого в собі чоловіка допоможуть саме окуляри бренду GUESS.

Сердцем ідеї бренду завжди було об'єднання двох культур: європейська витонченість та дух  Дикого Заходу разом викликають жвавий інтерес навіть у найдосвідченішого покупця. Залежно від обраної моделі, окуляри даного виробника можуть непомітно доповнити ваш образ або ж стати його змістотворних деталлю. Дуже швидко бренд став популярний. І все завдяки оригінальному поєднанню духу дикого Заходу і європейської витонченості.

Сьогодні крім одягу GUESS випускає сумки, прикраси, ремені, а також окуляри - модні, стильні, завжди актуальних форм і відтінків. Кожен може знайти в цій колекції оправ свою модель незалежно від віку, стану або пристрастей.

Що відрізняє окуляри Guess:
Тільки найкращі матеріали, використані для виготовлення;
Висока якість збірки;
Увага до деталей;
Стильний і неповторний дизайн.
Яким би не був ваш особистий стиль, ви зможете вибрати відповідні окуляри. Вони підійдуть для ділового або повсякденного зовнішнього вигляду, і навіть можуть бути доречні на урочистому заході.

Чому це можливо:
Різні колірні рішення, поєднання кольорів і матеріалів;
Можливість вибрати пластикову або металеву модель;
Наявність декоративних елементів;
Різноманітність форм оправ.
Варто зазначити, що окуляри компанії Guess міцні і надійні, навіть при щоденній експлуатації вони не втратять своїх початкових якостей.
Серед оптичних колекцій, які випускає американська марка Guess займає чи не найпочесніше місце як одна з найбільш яскравих в світі молодіжної моди.  Оправи і сонцезахисні окуляри Guess є логічним продовженням оригінального одягу цієї марки і поєднують в собі передові модні тенденції і новаторські технології.

Наші адреси:

м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 6

(067)172 99 44


м. Рівне, вул. Гагаріна, 67

(067) 672 99 44


м. Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 14/7

(098) 672 99 44