Фотохромні поляризаційні лінзи Transitions DriveWear поєднують в собі дві найпередовіші технології, що існують на сьогодні в індустрії окулярів: фотохромну технологію Transitions і поляризаційну технологію NeoPolar.

Поляризаційна технологія Transitions DriveWear є значним проривом у використанні поляризації.

Як правило, ефективна поляризація відбувається тільки тоді, коли лінзи дуже темні.

У лінзах Transitions DriveWear використовується високоефективний поляризатор, який забезпечує чудові поляризаційні властивості, яких ніколи не було в такому контрастному світлому кольорі.

Transitions DriveWear поляризовані завжди і в будь яких умовах.

Користувачі Transitions DriveWear відчувають візуальні переваги поляризації, навіть якщо лінзи не дуже темні.

В умовах слабкого освітлення і похмурої погоди лінзи DriveWear мають зелений/жовтий колір для забезпечення високої контрастності та чіткості зображення.

Більшість фотохромних лінз реагують на ультрафіолетове випромінювання, однак автомобільне скло блокує майже 100% ультрафіолету.

Унікальна особливість Transitions DriveWear у тому, що вони затемніються за лобовим склом автомобіля, оскільки вони здатні реагувати як на ультрафіолетове, так і на видиме світло.

Під впливом видимого світла лінзи Transitions DriveWear змінюють колір на коричневий, що, на думку, багатьох водіїв, є найбільш зручним кольором для водіння.

На вулиці Transitions DriveWear активуються як ультрафіолетовим, так і видимим світлом та переходять в темний червоно-коричневий колір. Цей колір був розроблений для фільтрації надлишкового світла і додаткового захисту від яскравого сонця.

Коричневий колір лінз забезпечує відмінне розпізнавання кольорів з особливим акцентом на зелений. Оскільки зелений колір є найбільш поширеним кольором в природному ландшафті, ці лінзи забезпечують відмінний візуальний комфорт.

Лінзи Transitions DriveWear призначені для денного водіння, як звичайні сонцезахисні окуляри, і їх не слід носити вночі. Оскільки лінзи сонцезахисні, вони не стають повністю прозорими.